– Навчання проводитимуть професійні лектори, які працюють у різних ІТ компаніях Тернополя. Наше завдання – дати учасникам бойових дій нові та корисні знання, допомогти адаптуватися у мирному житті щоби у перспективі влаштуватися на хорошу роботу, – зазначила Катерина Міхайліді.
ІТ курс для учасників АТО та ООС у Тернополі триватиме десять тижнів.
Василь Лабай.
Фото автора.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/42750039_303-150x150.jpg)
Найбагатший уродженець Тернопільщини буде відправлений в США під суд
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/44769742_342121236561195_7599051994333970432_n-150x150.jpg)