Протягом одного дня зафіксовано 5 браконьєрських порушень у Гусятинському районі

Поділитися

Восьмого листопада під час проведення рибоохоронного рейду у Гусятинському районі працівниками Тернопільського рибоохоронного патруля задокументовано п’ять порушень правил рибальства, два з яких – грубі.

Так, на водоймі загального користування біля с. Теклівка патрульні викрили трьох порушників, які перевищили дозволену кількість гачків. На момент затримання біоресурсів у них не виявлено. Складено адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Того ж дня близько 20 години на р. Нічлавка, поблизу с. Гадинківці виявлено місцевих жителів, які ловили рибу забороненим знаряддям лову – сіткою підйомною. Завдяки оперативним діям патрульних, порушники не встигли завдати збитків рибному господарству. На осіб було складено протоколи про адміністративні порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову вилучено.

Управління Держрибагентства у Тернопільській області закликає громадян не порушувати правил рибальства та збуту риби. У разі виявлення фактів браконьєрства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

Здуріти можна: 21% українців готові підтримати Тимошенко на виборах президента

Юлія Тимошенко у Тернополі: журналісту інтернет-газети “Про все” не дозволили зйомку в “Березолі”