12 грудня тернополяни мають сказати ні онкокотельням на торфі

Поділитися

12 грудня тернополяни мають шанс позбутися котелень на торфі, які засмерджують файне місто та підривають здоров’я мешканців. Того дня о 14 годині 30 хвилин відбудуться громадські слухання. Громадські активісти та небайдужі краяни просять усіх тернополян завітати того дня за адресою Франка, 16, щоб відстояти своє право на здорове довкілля.

Якщо ви хочете відстояти своє право на гідне життя – візьміть із собою паспорт, щоб повноцінно взяти участь у громадському слуханні та висловити свій протест із ганебною політикою влади Тернополя.

***

Офіційне

ПОВІДОМЛЕННЯ про проект спрямований на покращення роботи системи централізованого теплопостачання

Для забезпечення нібито високої якості послуг і фінансової стабільності компаній в секторі централізованого теплопостачання в Україні Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) координує модернізацію та проект відновлення інфраструктури централізованого теплопостачання в м. Тернопіль. Проект фінансується Світовим Банком спільно з Українським Фондом Чистих Технологій (ФЧТ).

Проект спрямовано на покращення роботи системи централізованого теплопостачання та її ефективності, підвищення якості послуг тепло- та гарячого водопостачання економії палива, електроенергії, води та інших ресурсів внаслідок встановлення сучасного обладнання та автоматизованих систем управління.

Проект передбачає:

Модернізацію котелень по вул. Київська 3с, вул.Галицька,40, вул.Лемківська,23, вул.Багата,4, І.Франка,16, вул.Живова,12, вул.Дружби, 9а, вул.Просвіти,9.

Реконструкцію трубопроводів теплових мереж (2,8 км ).

Встановлення автоматизованих Індивідуальних Теплових Пунктів.

Установка енергоефективних насосів з частотними перетворювачами у котельнях по вул.Багата,4, І.Франка,16, вул.Просвіти,9, вул.Живова,12, вул.Дружби, 9а.

Влаштування системи SCADA .

Влаштування когенераційних установок електричною потужністю 1,58 МВт на котельнях по вул.Київська, 3с та по вул. Лемківська,23.

Громадські слухання із зазначеного питання відбудуться 12 грудня 2018р. о 14.30 год. за адресою: м. Тернопіль, вул. Франка, 16 у приміщенні актової зали КП ТМТКЕ.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті КП ТМТКЕ https://teplo.te.ua/ у розділі Оголошення

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати у письмовому вигляді на вищевказану адресу, або на електронну пошту підприємства zvern.kptmtke@ukr.net, а також за тел. (0352) 25-25-39.

Українців просять підтримати фільм “Незламні”

62% мешканців України вважають Росію країною-агресором