111

Пізно ввечері 22 грудня до правоохоронців звернулася жителька Підволочиського району й повідомила, що сусід вбив її чоловіка. На щастя, інформація про смерть виявилась передчасною. Поліцейські, які першими прибули на місце події, виявили у потерпілого ознаки життя і викликали медиків.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, чоловіки того вечора випивали. Слово за слово і між ними виникла суперечка, яка в результаті ледь не закінчилась фатально. У запалі гість штовхнув господаря і той упав. Чоловік сильно вдарився головою та, вочевидь, втратив свідомість.

Потерпілого госпіталізували, зараз його життю уже нічого не загрожує. А от сусіду-розбишаці загрожує кримінальна відповідальність, попередньо йому інкримінують частину 1 статті 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження. Якщо ж у ході судово-медичної експертизи лікарі встановлять, що травми потерпілого завдали більшої шкоди здоров’ю, кваліфікацію буде змінено, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. СТАРИЙ ГОЦУЛ

    що, в Підволочиську – теж поліцейські якійсь є ?Найкращі поліцейські Є в Борщові, в Бережанах і в Кременці !!! Всі решта ( не рештки, але – вчіться ). Допоки Саша Богомол – там є, нехай “посприяє” навчанню всіх !!! Честь офіцерам !!! Веселих свят і спокійних дижурств ! Але – бордствуйте, тобто – “на чєку” !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.