Святослав Вакарчук лідирує у симпатіях тернополян на майбутніх президентських виборах

Поділитися
ЯК ТІЛЬКИ ОЛІГАРХАТ ПОБАЧИВ, ЩО УКРАЇНЦІ МАЮТЬ СИМПАТІЮ ДО СПІВАКА ВАКАРЧУКА, ПОЧАЛИ  “ГАСИТИ” ЙОГО РЕЙТИНГ ВУЛЬГАРНИМ ЗЕЛЕНСЬКИМ. НАРАЗІ – НІБИТО УСПІШНО. ВОНО Й НЕ ДИВНО – РІВЕНЬ КУЛЬТУРИ УКРАЇНЦІВ ЩЕ ТРЕБА РОЗВИВАТИ І РОЗВИВАТИ КІЛЬКА ПОКОЛІНЬ! РАЗОМ З ТИМ, ВАКАРЧУК ЩЕ ЖОДНОГО СЛОВА ЧИ ДІЇ НЕ ВЧИНИВ З ПРИВОДУ СВОЄЇ УЧАСТІ ЧИ НЕ УЧАСТІ У ВИБОРАХ. ПРОСТО ПІДТРИМУЄ ІНТРИГУ.  І НАВІТЬ ЯКЩО СПІВАК НЕ ВІЗЬМЕ УЧАСТІ У ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ, А ПРОСТО ПІДТРИМАЄ БУДЬ-ЯКОГО ПОЛІТИКА З ДЕМОКРАТИЧНОГО ТАБОРУ, ТО ЦЕ РОБИТЬ ГРИЦЕНКА ЧИ Т.П. КАНДИДАТА АВТОМАТИЧНИМ ПЕРЕМОЖЦЕМ

З 11 листопада триває опитування на сайті тернопільської інтернет-газети “Про все” “Якби вибори Президента України відбулись наступної неділі: кого ви готові підтримати?”. Найбільшою прихильністю серед тернополян користується Святослав Вакарчук. Його підтримало 16% читачів, які взяли участь в опитуванні.

Святослав ніде у всеукраїнських рейтингах не займає лідируючу позицію. Більше того, він досі офіційно не визначився. З його кандидатурою спеціально не проводять заміри чи переміг би він у другому турі Тимошенко, Порошенка чи інших потенційних кандидатів на посаду президента. На відміну від штучно піднятого коміка Зеленського, якому “малюють” друге місце.  Насправді криворізька обслуга регіоналів, яка перефарбувалась у патріотів, займає значно нижчі місця. Про це говорять неофіційно соціологи. Мовляв, опитування, де необхідно підняти рейтинг Зеленського, проводять в молодіжних середовищах, поблизу університетів півдня та сходу України. Якщо тільки респондент виявляє симпатію солісту Океану Ельзи, опитування проводять за скороченою процедурою.

Проте, неофіційно, нам підтвердили інформацію, що є реальні опитування, для внутрішнього користування політиків. Там рейтинг Вакарчука просто зашкалює, оскільки інтелігенція та молодь країни  країни сподівається, що співак із незаплямованою репутацією візьме на себе відповідальність.

Щоб часом Святослав не наважився піти у політику,  в останніх опитуваннях почали різко топити соліста “океанів”, малювати 4%, хоч насправді він має в кілька разів вищий рейтинг.

А потенціал для зростання – просто в рази більший від будь-якого політика в Україні.

ВІКОВА ТА ДЕМОГРАФІЧНА АУДИТОРІЯ ІНТЕРНЕТ-ГАЗЕТИ “ПРО ВСЕ” У ЛИСТОПАДІ 2018 РОКУ

Друге місце у нашому опитуванні Петра Порошенка -14% – свідчить про те, що чиновники нашого краю регулярно голосують за свого працедавця. По айпішках обласної та районних адміністрацій можна зробити графік приходу на робочу чиновників та час дозвілля ))

Юлію Тимошенко підтримали 10% опитаних. Вона на третьому місці. Це переважно мешканці сіл та районів.

9% опитаних не підтримали жодного кандидата.

Лише на 4 місці із 7% Анатолій Гриценко. Тут помітна щотижнева активізація кількості людей, що голосують за полковника. Дані соціологів, що Гриценка сприймають лідером демократичної опозиції України лише грають на руку лідеру “Громадянської позиції”.

Аж на 5 місці перебуває Володимир Зеленський. Його підтримує 6% опитаних, які, напевно, й лікувалися б у доктора Хауса…

Детальніше дивіться в опитуванні. Участь у голосуванні прийняло 590 читачів.

[poll id=”247″]

“Український Паганіні”- Олександр Божик – завітає до Тернополя 11 січня

90-ті повернулися: у Тернополі спіймали молодика, який хотів “роззути” іномарку