У Києві побили Дзідзя: співак відмовився поділитися прибутком?

Поділитися
ДЗІДЗЬО МАЄ ВІДДАТИ 25% ПРИБУТКУ?

Сьогодні вранці, близько 11 години, біля радіостанції “HIT FM”, невідомі побили соліста української групи DZIDZIO Михайла Хому, відомого як Дзідзьо.

За словами піар-менеджера співака Лілії Слюсар, невідомі особи напали і завдали тілесних ушкоджень акторові і співакові Дзідзьо. Один із трьох нападників  – Михайло Мішко. За словами пані Лілії, він відомий рейдер. Правда, в інтернет-мережі ми не знайшли жодних компрометуючих даних про цю людину. Мішко нібито заявив свої права на частину прибутку. Мовляв, він нібито викупив частину компанії MEISON Entertainment LLC . Це продюсерська компанія, що володіє всіма авторськими та суміжними правами на аудіо та аудіовізуальні твори гурту DZIDZIO.

Правда, довести це документально Михайло Мішко досі цього не зробив.

Співак поспілкувався з ними, а потім отримав один удар. На місце інциденту викликали швидку і поліцію. правоохоронці не коментують ситуацію. Невідомі зникли з місця події на двох автомобілях.

Нагадаємо, що це не перший скандал з Дзідзьом.

Весною 2016 року з гурту звільнили одного із солістів – Лесика ( Олег Турко).


Після того, як Дзідзьо розповів, що Лесик попросив його виплати компенсацію у розмірі 5 млн гривень ( 200 тисяч доларів на той час), музикант на сторінці у соцмережі написав, що це неправда.

“З гурту DZIDZIO мене “попросили” піти разом зі всією командою, яка працювала всі ті роки пліч-о-пліч над образом, концертами та піснями. Єдина відмінність, що після підписання документу про звільнення, весь штат, крім мене, був прийнятий назад в групу. А для того, щоб якось пояснити мою подальшу відсутність в групі, була придумана казка про 5 мільйонів”, – написав Лесик.

– Дзідзьо, після того, як ви дали коментар, де розповіли, що Лесик  попросив виплатити компенсацію у розмірі 5 млн грн, Олег написав, що інформація про 5 млн – це казка. Так де правда?

– На жаль це не казка, а правда! Є протокол  зборів, на яких були присутні засновники “Мейсон Ентертеймент”,  де чітко зафіксовано, що Лесик запропонував продати свою частку засновника компанії.

Я зробив пропозицію Лесику викупити його частку, але залишитися у колективі як гітарист. Коли ми створювали компанію, Лесик вклав у статутний капітал 50 тисяч гривень. Я був готовий заплатити більш ніж в 10 разів  – 600 тисяч гривень. Він відмовився. І виставив умову, що його частка коштує –  5 202.000 (п’ять мільйонів двісті дві тисячі), тобто більше ніж в 100 разів.

Я відмовився платити, бо не маю таких грошей. У свою чергу Лесик заявив, що буде продавати свою частку третім особам, які не мають  жодного відношення до групи DZIDZIO. Після цього я вирішив, що наші творчі відносини більше не мають сенсу.

– У своєму пості в соцмережі Турко розповів, що його “попросили” піти разом зі всією командою. Проте після підписання документу про звільнення, весь штат, крім Турка, був прийнятий назад в групу. Чому взагалі довелося звільняти всю команду? І чому Турка не прийняли назад?

– Вчинок Лесика змусив мене задуматися, хто є хто у нашій команді. Я вирішив реорганізувати колектив і поговорити особисто з кожним, аби зрозуміти, які вони мають наміри і яким бачать наше спільне майбутнє DZIDZIO. Після розмови стало зрозуміло, що у всіх є велике бажання працювати на розвиток групи. Тому ми продовжуємо співпрацювати.  Зараз активно готуємося до надзвичайного мега-шоу,  пишемо новий альбом, а також знімаємо кліп на пісню “Птахоподібна”,  де, до речі, ви вже побачите нового гітариста. Він молодий, симпатичний, але найголовніше  –  дуже талановитий.

– Ми розуміємо, що конфлікт глибший, ніж просто “не зійшлися у поглядах на розвиток гурту”. Розставте крапки над “і”: чому насправді було звільнено Турка? Бо за його словами, його саме “звільнили”. Якщо Турко дійсно звільнився сам, то як ви можете пояснити його дії? Чому він пішов?

– Це було бажання Лесика, є його заява на звільнення за згодою сторін. На мою думку, він давно хотів зайнятися сольною кар’єрою і мріяв створити свій проект “Лесик Сам”. Лесик людина творча, наполеглива, в нього все вийде, тому бажаю йому удачі і успіхів у всьому, повідомляло ТСН у березні 2016 року.

 

 

Дружину сбушника, яка збрехала про реабілітацію учасників АТО за півмільйона оштрафували на 10 тисяч

Нові сексуальні горизонти українських медіа: які збочення очікують провінційних агітаторів, які вважають себе журналістами?