Гурт “Скрябін” випустив невидану пісню з голосом Кузьми

Поділитися

Гурт “Скрябін” випустив нову пісню “Сонце замість шапки” з голосом вокаліста Андрія Кузьменка, який трагічно загинув в ДТП в 2015 році.

Композиція називається “Сонце замість шапки”.

Презентація треку відбулася на Люкс ФМ  18 січня.

Справа в тому, що у групи збереглися невидані аудіо та тексти пісень Андрія. Це робочі начерки на комп’ютері Кузьми, або навіть демо-записи, з яких потім виходили пісні.

Одна з таких композицій виявилася досить хорошої якості. Хлопці перетворили її на повноцінну пісню, а ще один куплет наспівала бек-вокалістка групи Ольга Лізгунова.
«Сонце замість шапки» – таку назву дали музиканти гурту Скрябін треку, який вони записали, використовуючи архівні аудіо-файли Андрія Кузьменка.

Раніше Олексій Зволинський – гітарист гурту Скрябін – уже згадував про те, що на комп’ютері Андрія збереглось аудіо та тексти невиданих пісень.

«Це виявились робочі замальовки. Андрій записував демо-записи, з яких потім створювались пісні. Один із таких треків виявився дуже гарної якості. І хоча частину тексту можна почути в одній із пісень ранніх альбомів, той варіант, який ми використали – робочий варіант, який Кузьма, схоже, відклав на потім – має зовсім інший настрій та дуже глибокий зміст. Його ми перетворили в повноцінну пісню» – розповідає Олексій Зволинський.

Музиканти використали унікальний запис голосу Андрія, створили музичне аранжування до нього та доповнили ще одним куплетом, який наспівала Ольга Лізгунова.

«Працювати над цією піснею було дуже незвично. Складалось враження, ніби ми знову разом – хлопці грають, Кузьма співає… я співала і здавалось, що все як раніше… Але одночасно це сколихнуло печаль. Цей настрій, мені здається, і передався в пісні» – прокоментувала роботу над новим треком гурту Скрябін її бек-вокалістка – Ольга Лізгунова

В записі треку взяли участь:
Андрій Кузьменко
Олексій Зволінський
Ольга Лізгунова
Вадим Колісніченко
Костянтин Глітін
Олександр Заглада

 

 

22 депутати пропустили всі засідання Верховної Ради в січні

За ухиляння від сплати податків Роналду заплатив штраф майже у 19 мільйонів євро, щоб не сісти за грати