111

Наприкінці грудня в ефірі Першого каналу «Українського радіо» підбила підсумки ХVIII радіодиктанту національної єдності. В ефірі озвучили імена переможці, а після програми весь перелік переможців опублікували на сайті Українського радіо.

ХVIII радіодиктант національної єдності написали 32 тисячі 779 людей, з них без помилок – 311. Лише однієї помилки припустилися 1004 людини.

Переможці отримають книги та подарунковий сертифікат на відвідування екскурсії у телецентр «Олівець».

Приємно відзначити, що серед 311 українців, які написали диктант без помилок, є й 6 мешканців Тернопільщини: Бартошинська Марія із Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, Бєлякова Світлана із села Садки Шумського району  (Садківський НВК ), тернополянка Бортник Валентина, Левчук Любов з видавництва «Навчальна книга “Богдан”», Любунь Мар’яна – село Гаї Розтоцькі Зборівського району та Рейтор Наталія  із села Загірці Лановецького району.

Подаємо повний список переможців ХVII Радіодиктанту національної єдності:

Авксентьєва Дарія – місто Дрогобич Львівської області, ЗОШ №14
Адамяк Інна – електронний лист, даних немає
Александрова О. В. – селище Велика Новосілка Донецької області, ЗОШ І – ІІІ ст. №2
Альберт Уляна – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
Андрєєва Наталія – Запоріжжя, філія ПАТ «НСТУ» «Запорізька РД»
Андрєєв Миколай – Запоріжжя, філія ПАТ «НСТУ» «Запорізька РД»
Андрущенко Інна – електронний лист, місто Шостка Сумської області, спецшкола №1 І – ІІІ ступенів
Анонім – Чернівці
Антоненко Валентина – електронний лист, даних немає
Антоняк Соломія – електронний лист, Львів
Балацька Світлана – електронний лист, місто Новий Розділ Львівської області
Бардіна Катерина – Полтава, обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара
Бартошинська Марія – Тернопіль, Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського
Башар О. – електронний лист, даних немає
Бевз Марина – електронний лист, даних немає
Бєлозьорова Оксана – електронний лист, даних немає
Бєлякова Світлана – село Садки Шумського району Тернопільської області, Садківський НВК
Бобир Валентина – електронний лист, місто Яготин Київської області
Бобошко Лариса – село Сигнаївка Шполянського району Черкаської області, Станіславчицький НВК
Богдан Богдана – електронний лист, селище Міжгір’я Закарпатської області, ЗОШ І – ІІІ ст. ім. А. Волошина
Богдан Лариса – електронний лист, даних немає
Богдан Марія – село Гаєвичі Овруцького району Житомирської області
Бодак Володимир – електронний лист, даних немає
Бодак Мар’яна – електронний лист, місто ТлУмач Івано–Франківської області
Бойко Зоя – електронний лист, місто Сміла Черкаської області
Бойчук Аліна – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
Бойчук Назарій – електронний лист, місто Юліх (Німеччина)
Бондарь Владислав – місто Кремінна Луганської області, КЗ «ЛОЛІФКС»
Бондаренко Олена – місто Біла Церква Київської області
Борисова Світлана – електронний лист, даних немає
Борко Надія – електронний лист, село ШироколанівкаВеселинівського району Миколаївської області
Бородіна Тетяна – село НерубайськеБіляївського району Одеської області, ЗОШ №2
Бортник Валентина – Тернопіль
Боряк Т. В. – Полтава
Бруснік Леся – село Люцерна Вільнянського району Запорізької області
Будко Марія – електронний лист, Хмельницький
Булавіна Лариса – Київ
Буслова Світлана – електронний лист, Черкаси
Бученко Ігор – електронний лист, даних немає
Важкевич Оксана – електронний лист, село Лучківці Бродівського району Львівської області
Варьєва Майя – місто Бердянськ Запорізької області, Економіко–гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету
Васюк Людмила – електронний лист, Одеса
ВацюкСюзан – Одеса, Вищий навчальний комунальний заклад «Одеське педагогічне училище»
Векляк Галина – місто Городок Львівської області, ЗОШ №3 І – ІІІ ст. імені Івана Бльока
Вераскач Надія – електронний лист, місто Краматорськ Донецької області, НВК (ЗОШ І – ІІІ ст. №32)
Вишнякова Валентина – село Богуславка Борівського району Харківської області
Вінецька Роза – Київ,Національний авіаційний університет
Вінівітіна Євгенія – електронний лист, даних немає
Вінніченко А. С. – місто Жовті Води Дніпропетровської області, Жовтоводська гімназія
Вознюк Аріна – Київ,Національний авіаційний університет
Волинчук Юлія – електронний лист, даних немає
Волкова Альона – електронний лист, даних немає
Волкова О. – електронний лист, даних немає
В’язовська Ніна – селище Чорнухи Полтавської області, ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Г. Сковороди
Гаваньчук Олексій – електронний лист, даних немає
Гайдичук Олена – електронний лист, місто Буча Київської області
Галатенко Вікторія – електронний лист, даних немає
Гамза Юлія – електронний лист, даних немає
Гарбуз Ярослава – електронний лист, місто Вишневе Київської області
Гирченко Ольга – електронний лист, місто Нова Каховка Херсонської області
Гладиш Ірина – електронний лист, місто Лиман Донецької області, Рубцівська ЗОШ І – ІІІ ст.
Головіна Олена – електронний лист, даних немає
*** Інна – електронний лист, Сакський район, Крим
Голубовський Роман – електронний лист, даних немає
Гончаренко Оксана – електронний лист, Київ
Гончарик Юрій – місто Дрогобич Львівської області, ЗОШ №14
Горниняк Тетяна – селище Солоне Дніпропетровської області, ЗЗСО «Солонянська гімназія»
Горовець Ганна – електронний лист, селище Добровеличківка Кіровоградської області
Гоянюк Христина – Львів
Грамарчук Тамара – місто Гайсин Вінницької області
Грицай Алла – Київ
Данечкіна Олена – електронний лист, місто Олександрія Кіровоградської області
Дворник Тетяна – село Горенка Києво–Святошинського району Київської області
Демберецька Мар’яна – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
Дем’янік Світлана – село Грудки, Камінь–Каширського району Волинської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
Денисенко Катерина – Запоріжжя, Запорізький педагогічний коледж
Дзяна Тетяна – електронний лист, Хмельницький
Дідук Микола – електронний лист, місто Немирів Вінницької області, НВК №2
Дірей Ярослав – електронний лист, місто Бережани Тернопільської області
Дмитренко Галина Київ, гімназія «Троєщина»
Дмитренко Катерина – Київ (Таврійський національний університет імені Вернадського)
Дмитрієва Юлія – селище Верхній Рогачик Херсонської області, ЗОШ №2
Дмитрук Римма – електронний лист, Луцьк
Долішня Ірина – електронний лист, Київ
Долішня Наталія – електронний лист, Київ
Долішня Олена – електронний лист, Київ
Дудинець Зоряна – місто Перемишляни Львівської області, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ» І – ІІ ст. ім. О. Ковча
Дум’як Любов – електронний лист, місто Дрогобич Львівської області
Дущак Ганна – електронний лист, Чернівці, Чернівецький коледж дизайну та економіки
Євич Галина – село Поташ Тальнівського району Черкаської області
Єгунов Володимир – Запоріжжя, філія ПАТ «НСТУ» «Запорізька РД»
*** Лариса – електронний лист, Ясинуватський район Донецької області
Житник Анжела – електронний лист, селище Добрянка Ріпкинського району Чернігівської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
Жоронько Людмила – Київ
Жуган О. – електронний лист, даних немає
Жук Аліна – електронний лист, даних немає
Жук Ольга – електронний лист, даних немає
Жуковська Оксана – місто Городок Львівської області, ЗОШ №3 І – ІІІ ст. імені Івана Бльока
Забожко Тетяна – електронний лист, Черкаси
Заріцька Ольга – електронний лист, даних немає
Зеленець Олена – село Оболонь Семенівського району Полтавської області
Зелінська Світлана – електронний лист, Київ
Змієва Тетяна – електронний лист,місто Краматорськ Донецької області, ЗОШ І – ІІІ ст. №4
Іванець Людмила – електронний лист, даних немає
Іванківська Дарина – електронний лист, місто Миколаїв Львівської області
Ільюхіна Ольга – електронний лист, даних немає
Ірина – електронний лист, даних немає
Ісачук Настасія – електронний лист, Запоріжжя
Капшук Валентина – електронний лист, даних немає
Карпусь Олена – електронний лист, даних немає
Качинська Світлана – електронний лист, село Михайлевичі Львівської області
Кисла Анна – електронний лист,даних немає
Кислякова Надія – місто Новий Буг Миколаївської області, Новобузька гімназія
Княгицька Дарина – електронний лист, даних немає
Ковалевська Людмила – електронний лист, Київ
Коваленко Людмила – електронний лист,даних немає
Коваль Валентина – місто Березне Рівненської області
Коваль Ольга – село ШатаваДунаєвецького району Хмельницької області
Коваль Світлана – електронний лист, місто Буськ Львівської області
Коваль Таня – електронний лист, даних немає
Ковальова Г. – місто Краматорськ Донецької області
Ковальчук Інна – електронний лист, Хмельницький
Ковалюк Ольга – село Старі Кути Косівського району Івано– Франківської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
Ковцуняк Ілона – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
Козачок Михайло – місто Жовті Води Дніпропетровської області
Козорєзов Андрій – електронний лист, місто Сєверодонецьк Луганської області
Колєватова Даша – місто Олександрія Кіровоградської області
Коломейчук Олена – електронний лист, даних немає
Компанієць Анастасія – селище Солоне Дніпропетровської області, ЗЗСО «Солонянська гімназія»
Коновченко Валентина – електронний лист, селище Варва Чернігівської області
КоносоваКрістіна – електронний лист, даних немає
Корзюкова Людмила – місто Глухів Сумської області, Професійно–педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка
Корнова Христина – електронний лист, даних немає
Котова Катерина – місто Біла Церква Київської області
Кратаренко Вікторія – місто Новий Буг Миколаївської області, Новобузька гімназія
Кратко Денис – Львів
Криницька Ганна – електронний лист, місто Конотоп Сумської області
Крупеня Валентина – електронний лист, Суми, ЗОШ №23
Кудренко Тетяна – електронний лист, даних немає
Кузьменко Валентина – електронний лист, село Чайкине Новгород–Сіверського району Чернігівської області
Кузьменко Юлія – Київ, Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка
Кузьміна Світлана – Київ (Таврійський національний університет імені Вернадського)
КулінськаАріна – електронний лист, даних немає
Курілець Юлія – електронний лист, даних немає
Кухарчук Олександра – село ШатаваДунаєвецького району Хмельницької області, Шатавський НВК
Лагодна Людмила – селище ХолмиКорюківського району Чернігівської області
Лапінський Ігор – Івано–Франківськ
Левко Олександра – село СоколівкаБуського району Львівської області
Левчук Любов – електронний лист, Тернопіль, видавництво «Навчальна книга “Богдан”»
Лелякова Вікторія – електронний лист, даних немає
Литвиненко Вікторія – електронний лист, місто Бобринець Кіровоградської області
Литвиненко Ольга – електронний лист, Суми
Лісіцина Алла – електронний лист, даних немає
Лобанова Ірина – електронний лист, даних немає
Любунь (нерозбірливо) Мар’яна – село Гаї Розтоцькі Зборівського району Тернопільської області
Ляшенко Богдана – електронний лист, селище Зарічне Рівненської області
Максакова Ольга – електронний лист, Полтава
Мартинюк Катерина – електронний лист, місто Володимир–Волинський Волинської області
Марущак Любов – Київ, гімназія «Троєщина»
Марцинюк Мирослава – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
Матюшок Марія – електронний лист, село КозинРадивилівського району Рівненської області
Мельник Богдана – селище Великий Любінь Городоцького району Львівської області, опорний Великолюбінський заклад ЗСО І – ІІІ ст.
Мельник Ірина – місто Краматорськ Донецької області, Краматорська українська гімназія
Мельниченко Ольга – електронний лист, даних немає
Мельничук Наталя – електронний лист, Івано–Франківськ
МєлкумянАсмік – електронний лист, даних немає
Микитенко Антоніна –місто Старобільськ Луганської області, ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №4
Мисишин Руслана – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
Міськова Світлана – електронний лист, Київ
Мужановська Ольга – Київ
Мусієнко Ганна – село Малий Букрин Миронівського району Київської області
Мусієнко Мотря – місто Бровари Київської області
Мухіна Ангеліна – місто Новоград–Волинський Житомирської області, ЗОШ І – ІІІ ст. №2
Назаренко Олена – місто Богодухів Харківської області, ЗОШ І–ІІІ ст. №2
Назарова Ілона – електронний лист, даних немає
Наріжна Олена – електронний лист, Київ
Настя – електронний лист, даних немає
Наугольна Наталія – електронний лист, Сватове Луганської області
Наугольник Розалія – електронний лист, місто Бібрка Львівської області
Несен Оксана – село Верхівка Тростянецького району Вінницької області
Нішкур Алла – електронний лист, селище Білики Кобеляцького району Полтавської області, ЗОШ І – ІІІ ст. №1
Нішкур Лілія – електронний лист, селище Білики Кобеляцького району Полтавської області
Огородник Н. О. – село БратківціСтрийського району Львівської області, НВК «Братківський ЗНЗ І – ІІІ ст.»
Ожерельєва Діана – електронний лист, місто Кременчук Полтавської області, обласний ліцей «Політ»
Ожерельєва Карина – електронний лист, місто Кременчук Полтавської області, обласний ліцей «Політ»
Омельчук Наталія – даних немає
Орлова Аніта – електронний лист, даних немає
Остаповець Мирослава – електронний лист, даних немає
Остаповець Тетяна – електронний лист, місто Новгород–Волинський Волинської області, ЗОШ І – ІІІ ст. №8
Павлик Тетяна – електронний лист, селище Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області
Павлюк Аліна – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
Павлюк Юлія – електронний лист, місто Коломия Івано–Франківської області
Палій Лідія – Черкаси
Панів Леся – селище Попелі Дрогобицького району Львівської
області, Попелівський НВК
Педенко Тетяна – село Новоселівка Подільського району Одеської області, ЗЗСО І – ІІІ ст.
Перегінська Ангеліна – електронний лист, Івано–Франківськ
Перегінська Ольга – Івано–Франківськ, ЗОШ №28
Петрусенко Влада – електронний лист, даних немає
Пикалюк Роман – Кропивницький
Пилипишина Оксана – Ужгород
Пирогов Владислав – Харків
Писанкіна Оксана – Київ
Підрушняк Тетяна – електронний лист, Грушківський НВК Благовіщенського району Кіровоградської області
Плешивцева Ірина – місто Кривий Ріг Дніпропетровської області, Гімназія 95
Пінчевська Лариса – Кропивницький, ЦДПУ ім. В. Винниченка
Плотницька Яна – електронний лист, даних немає
Погорєлова Анна– Старобільськ Луганської області, ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №4
Подрез Марина – електронний лист, даних немає
Поліщук Катерина – електронний лист, даних немає
Понеділок Г. П. – Івано–Франківськ
Попик Наталія – Хмельницький, ліцей №17
Поставець Тетяна – Старобільськ Луганської області, ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №4
Правдива Любов – електронний лист, Дніпро
Приз Галина – електронний лист, даних немає
Пришляк Роман – електронний лист, Львів
Рафальська Світлана – електронний лист, даних немає
Рейтор Наталія –село Загірці Лановецького району Тернопільської області
Резніченко Ірина – електронний лист, селище Козелець Чернігівської області
Резніченко Юлія – електронний лист, Дніпро
Рига Тетяна – село Клинове Голованівського району Кіровоградської області, філія НВК «Клинівська ЗОШ»
Роненко Олександра – електронний лист, даних немає
Сабляш Яна – електронний лист, даних немає
Савенко Тетяна – електронний лист, даних немає
Саврій Світлана – електронний лист, даних немає
Савченко Лілія – електронний лист, даних немає
Савчук Ірина – місто Краматорськ Донецької області, Краматорська українська гімназія
Савшак Марта–Марія – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
Савьолова Любов – місто Нова Каховка Херсонської області
СадаєвЄльчін – місто Кобеляки Полтавської області
Саєнко Олена – місто Краматорськ Донецької області, ЗОШ І–ІІІ ст. №4
Салатенко Ганна – місто Новий Буг Миколаївської області, Новобузька гімназія
Самійленко Ірина – електронний лист, даних немає
Самойленко Оксана – електронний лист, село ПетрашІвка Теплицького району Вінницької області
Сарапин Віта – Полтава, ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Сахацька Людмила – електронний лист, даних немає
Северенчук Катерина – електронний лист, даних немає
Сидір Софія – місто Дрогобич Львівської області, ЗОШ №14
Сидорук Наталія – село Грудки, Камінь–Каширського району Волинської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
Сиров Юрій – місто Українка Обухівського району Київської області
Сівогривова Олена – електронний, даних немає
Скорик Марина – електронний лист, Таллінн
Смерецька Ольга – електронний лист,даних немає
Смірнова Оксана – електронний лист, даних немає
Сокіл Дар’я – електронний лист, місто Кривий Ріг Дніпропетровської області
Сокур Анжела – Черкаси
Солдатова Вікторія – електронний лист, даних немає
Соловйова Анастасія – електронний лист, місто Вишгород Київської області, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
Співаковська Тетяна – електронний лист, Київ
Степченко Любов – Київ
Стецик Анастасія – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
Струтинська Роксолана – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
Сук Вікторія– Вінниця, КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ст.–гімназія № 23 ВМР»
Сухорукова Галина – електронний лист, місто Краматорськ Доне
Нагадаємо, паперові та електронні листи з текстом радіодиктанту надійшли з Донецька, Криму, з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю.

Нагадаємо, 9 листопада, у День української писемності й мови, об 11: 30 відбувся 18-й радіодиктант єдності. Він звучав на хвилях Першого каналу «Українського радіо» і радіо «Культура», транслювали наживо на телеканалах в ефірі та на сайтах «UA: Перший», «UA: Крим» і «UA: Культура».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.