Путіна зобразили на французьких презервативах

Поділитися

Днями у мережі з’явився допис про те, що президент Росії став обличчям на презервативах у Франції. Василь Савчур додав світлину із презервативом, де зображений Володимир Путін. За його словами, такі презервативи продаються у французьких аптеках.

“Макрон: жорстко постібався над Пітіним))) в Паризьких аптеках! Путін гандон! Тепер офіційно. І в прямому значенні цього слова)) Париж: я люблю тебе”, – написав користувач.
Прізвище російського призидента означає англійською “запхай в”. Саме така назва надрукована на контрацептивах – “Put in”. Звісно, такий допис викликав неабиякий ажіотаж у мережі, користувачі активно взялися його коментувати: “З обгортки презерватива підморгує лисий мужик, який як відомо носить підбори бо дуже комплексує зі свого зросту”, “Як називається збочення яке здатне зберегти ерекцію під час користування таким презервативом?”, “Поки французи над ним сміються, він їм давно приготував більш небезпечні сюрпризи”, ” А згадайте що на Хрещатику поширювався такий продукт з “ликом” риганутого яНуковіча. А потім був Майдан, співпадіння – не думаю!!!”, “Потрібно запитати у тих, хто користувався – Путін хороший презик?”, повідомляє znaj.ua

Kazka буде співати в другому півфіналі національного відбору на Євробачення

У Тернополі згорів тролейбус