За два дні у Тернопільській області впіймали 17 браконьєрів

Поділитися

Протягом 4-5 січня 2019 року інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля було викрито 17 порушень. З них: п’ять – за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 11 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП та одне – за ст. 88-1 КУпАП.

Так, при перевірці на ринку у м. Чортків Тернопільської області продавець не зміг надати документи, що свідчать про законне походження водних біоресурсів. В результаті у порушника вилучено 3,6 кг риби (короп – 5 шт., щука – 2 шт. та товстолоб – 1 шт.). Складено протокол про адміністративне правопорушення. Риба вилучена та залишена правопорушнику на відповідальне зберігання до рішення суду.

Також на р. Серет, поблизу с. Малашівці Зборівського району виявлено 11 порушників правил рибальства, на яких складено протоколи (ч. 3 ст. 85 КУпАП) за перевищення дозволеної загальної кількості гачків на «жерлицях».

На р. Дністер, біля с. Печорна Заліщицького району виявлено грубі порушення правил рибальства. Двоє громадян ловили рибу за допомогою вудок з трійниками (методом багріння). Порушникам вдалось впіймати 31 рибину: підуст звичайний – 26 шт., судак звичайний – 1 шт., головень – 2 шт., карась сріблястий – 1 шт. та сом – 1 шт. загальною вагою 4 кг. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 1 870 грн. Заборонені знаряддя лову в обох порушників було вилучено.

На р. Серет, поблизу с. Касперівці Заліщицького району виявлено двох громадян, які ловили рибу сіткою “екран” та вудкою з трійником. Порушники встигли добути такі водні біоресурси: карась сріблястий – 15 шт., верховодка – 9 шт., судак – 1 шт., плітка 26 – шт., окунь – 6 шт. та йорж звичайний – 3 шт., вагою 5,3 кг. За матеріалами справ нараховано збитків на суму 3 281 грн. Складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено.

На р. Збруч, неподалік с. Залісся Борщівського району виявлено двох громадян, які займалися незаконним виловом риби забороненими знаряддями лову (“острогою”). Завдяки оперативним діям інспекторів, порушникам не вдалось завдати шкоди водним біоресурсам. Складено два адміністративних протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Два заборонені знаряддя лову вилучено.

Управління Держрибагентства у Тернопільській області закликає громадян не порушувати правил рибальства та збуту риби. У разі виявлення фактів браконьєрства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

У лікарні помер 42-річний тернополянин, який постраждав внаслідок вибуху гранати в обласному центрі

Біля Тернополя серед ночі застрягли декілька потягів