Про ОСББшне життя в Тернополі

Поділитися

Доброго дня, шановні українці!
Хочу поділитися з вами частинкою свого ОСББшного життя.
Так вийшло, що я, творча особистість, громадський діяч, та просто неконфліктна та добра людина стала Головою Правління ОСББ одного гарного будинку в місті Тернополі! Гарний він тому, що там живуть чудові люди, які, в якийсь момент, вирішили змінити своє життя. Вони, як справжні господарі, вирішили, що пора подбати про своє житло.
Люди вирішили самі управляти своїм будинком та відповідно створити у ньому ОСББ. Яким було їх здивування, коли вони взнали, що 10 років до того,а саме станом на грудень 2017 р., ОСББ в них вже було створене. !!!! ПП “Люкс” в особі пана Гевка С.В. обслуговувало будинок в той час, коли в ньому було ОСББ. Історія замовчує сам процес створення данного ОСББ, але маємо те, що маємо. 13 березня 2018 року мешканці провели Загальні збори і переобрали Голову Правління, замість того, що був 10 років, на мене. І почалося.
Скоро рік, як нас “тягають” по судах. На даний час судів два. Один по скасуванню Протоколу Загальних Зборів, яким Переобрали Голову Правління (причина вказується така, що я та ще двоє мешканців будинку підробили підписи в Протоколі), другий суд, це скасування реєстрації ОСББ “Коновальця,20” з 2007 року. Позивачем у даних судових засіданнях виступає одна з мешканок будинку, пані Цяпута, яка “знає все про всіх мешканців”, а третьою стороною виступає ПП “Люкс”. Адвокатом, до недавніх пір, від пані Цяпути була юрист ПП “Люкс”, яку “найняла” чисто випадково позивач.
Ми просимо допомоги преси , влади, громадських діячів, людей впливових та небайдужих. Попри волю людей, нас втягнули в суди. Нам заваджають скористатися своїм законним правом та можливостями. 25.02.2019 р на 10:00 та 27.02.2019 року на 9:30 відбудуться чергові
судові засідання, на які ми запрошуємо Пресу та всіх бажаючих нам допомогти.

Наталія Кіндрацька

Порошенко розпочав підкуп пенсіонерів до виборів

На Тернопільщині у ДТП загинув водій, який повертався з родиною із весілля