Тернополянка потерпіла від рук телефонного афериста

Поділитися

Із заявою про шахрайство до місцевих поліцейських звернувся 36-річна жителька Тернополя. Жінка повідомила, що з її банківської картки зникли всі заощадження.

Потерпіла розповіла, що до неї зателефонував незнайомець, який представився банкіром. У ході розмови чоловік запевнив краянку, що відбувся збій системи в результаті чого її електронний гаманець заблоковано. Аби активізувати картку необхідно уточнити персональні дані, що ї зробила тернополянка. Заявниця зрозуміла, що її ошукали, коли отримала сповіщення про зняття готівки у розмірі 29000 гривень. За допомогою звернулася до поліцейських.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохороонці нагадують мешканцям Тернопільщини не довіряти телефонним дзвінкам від невідомих, не повідомляти інформацію ваших банківських карток. Ні один працівник банку не буде в телефонному режимі вирішувати грошові питання щодо ваших заощаджень, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

На нетверезого водія-іноземця патрульні склали два протоколи

У Тернополі розкажуть що таке кохання і любов