111

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко закликає народних депутатів не розглядати законопроекти, доки не скасують підвищення ціни на газ і не заборонять збільшувати його вартість.
Про це вона сказала під час погоджувальної ради парламенту як лідер фракції “Батьківщина”, повідомляє прес-служба цієї партії.
“Нам, всім депутатам, треба подумати про людей”, – сказала Тимошенко.
“Нам треба об’єднатися і завтра в парламенті не голосувати ні за що, поки не буде проголосована спільна постанова, підписана всіма лідерами фракцій, окрім БПП, щодо скасування підвищення тарифів і введення мораторію на підвищення, як це зробили Польща та Румунія”, – заявила вона.
Екс-прем’єрка стверджує, що збереження Петром Порошенком посади президента принесе українцям подальше зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.
“Люди мають знати: якщо мафія Порошенка зберігається на цих посадах і безпосередньо на своїй посаді (залишається) президент, то, прикриваючись патріотичними гаслами, вони запланували знову збільшити ціни на газ з 1 травня на 15% і з кінця грудня – ще на 25%. У цілому – на 43% за рік!”, – обурилась кандидат на пост президента.
Тимошенко сказала, що тарифи на газ встановлює НКРЕКП, яка формується указом президента, і яку постійно очолює “який-небудь корумпований партнер Порошенка”.
Також вона стверджує, що “на злочинне оточення нинішнього глави держави переписують найкращі вітчизняні родовища природного газу України”.
За словами Тимошенко, гроші, які влада “витягує з кишень українців” через тарифи, перераховуються на офшори, а мала частина їх іде на підкуп виборців.

1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    В Польщі – простіше, там є НАЦІЯ давно ! От в Румунії – повчально би мало бути й для нас, як вони прем”єра “зробили”… Але, вважаю, для України з українцями – пасувало би ЗРОБИТИ “так”, як Аугусто Піночет вчинив в Чилі 20 літ тому… Заманив ту всю п..здобратію на стадіон, “включив” 4 кулемети по краях, посік “на капусту”, поховали й позбулися й олігархату, й корупціонерів, й контрабандистів, попереплетуваних всіх в одному клубку ( як і в Україні теперечки)… Одним махом… Тепер – Чилі – по ЩОРІЧНИХ темпах приросту своєї ЕКОНОМІКИ – в першій десятці з 192 держав світу, зареєстрованих в ООН… Торік – каже старий 76-річний Аугусто – всьо, вже не хочу, бачите Як – керуйте ТАК самі !!! ” Нє-нє-нє ” – сказали чилійці, керуйте на славу !!! На виборах – знову вибрали Піночета ! А казали – хунта… Хуйня що збоку кажуть… Треба ЗРОБИТИ “так” як роблять Люди !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.