Святослав Вакарчук каже: “Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійcниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем. Допомагати мені буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча”.
Вартість квитків – від 1100 гривень до 1750.