Фейковий виграш авто спустошив гаманець тернополянина на 25 тисяч гривень

Поділитися

Повідомлення про нечувану удачу – виграш автомобіля отримав вже не один краянин. Люди раділи та поспішали пересилати гроші на рахунки за оформлення документів, або ж сплачували відсоток за приз. Як результат – поповнювали список жертв шахрайства.

Одне із таких смс про нечуваний виграш отримав мешканець Тернополя.

Усі подробиці чоловікові пропонували дізнатись за певним номером телефону. Він зателефонував до представника акції та дізнався: щоб отримати довгоочікуваний подарунок, необхідно заплатити 1% від вартості новенької іномарки, а також за послуги перевезення авто до Тернополя.

Потерпілий, усе ще окрилений радістю від виграшу, одразу подався до терміналу. Чоловік перерахував майже 25 тисяч гривень на невідомий рахунок і навіть не попросив будь-яких документів, які б підтвердили, що сплачує саме за авто.

Краянин ще декілька днів чекав на повідомлення про відправку автівки, не підозрюючи, що вже став жертвою шахрайства. Однак дива не сталося: автомобіль тернополянин так і не дочекався, а гроші пропали. Довелося йти в поліцію.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не довіряти сумнівним повідомленням про виграш. Не поспішайте переходити за посиланнями, набирати коди, відправляти смс, переводити гроші на рахунки, повідомляти особисті дані банківських карток. Ретельно перевіряйте отриману інформацію. Шахраї створюють фейкові сайти, з посиланням на автомобільні бренди, часто люди вірять невідомим, лише зайшовши на такий портал. Тому будьте обачними, не вірте у фантастичні безкоштовні сири у мишоловці!

Якщо ж ви все ж стали жертвою шахрайства, негайно телефонуйте 102, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Чоловік поцупив гроші у колишньої коханки

У Тернополі впіймали двох злодіїв, які викрали мобільні телефони