Найскандальніша блондинка України вип’є в Тернополі чаю за тисячу гривень

Поділитися

16 квітня 18:00 « Gargen Hall» на ввідбудеться вечір з Ольгою Фреймут під назвою «Ревізія життя». Цікава програма, шампанське та подарунки. Екс-ведуча спробує заробити на цьому заході добротні гроші, адже мінімальна вартість квитка від 300 до 1000 гривень. З людьми, які куплять найдорожчі квитки Ольга Фреймут вип’є чаю.
Квитки можна придбати в Тернополі у ресторані BANDERAS ( Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» )
Ольга Фреймут: “Мій майстер-клас – це аналіз мого життя, успіху та провалів . Він для тих, хто не хоче помилятися . І може вчитися на моїх досягненнях та помилках . Мені є , що сказати . Я вмію надихати , бо для цього , певно , й народилася .
На таких зустрічах я дуже відверта . Розповідаю те, що не довіряла журналістам . Бо на такі зустрічі приходять ті, хто мене любить , кому я близька і цікава . Ось чому я дозволяю собі бути відвертою , як з рідними людьми .
Мій майстер – клас – це практичні прийоми, взяті у відомих психологів та філософів . Я не раджу , а лише пропоную інструменти, які кожен вже застосує по-своєму . Як знайти ціль. Як наважитися на мрію . Як добиватися свого. Як вгамовувати емоції і навчитися володіти собою .
Чекаю всіх з великою любов’ю”- йдеться у анонсі заходу для блондинок від скандалістки з Нового Роздолу, яка підкорила столицю по-своєму…

Деталі та бронювання квитків за номером ☎️ 0997538468 , 0985557575

У Тернополі впіймали двох водіїв-наркоманів

7-ий “Мистецький фестиваль “Ї” відбудеться у Тернополі в травні