111

Про це у середу ввечері повідомила у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.
“Щойно прокурорами ГПУ спільно з прокурорами САП та оперативними співробітниками ГУБКОЗ СБУ затримано на гарячому заступника голови Державного агентства водних ресурсів України під час одержання хабара (вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 КК України).

Згадана особа, займаючи особливо відповідальне становище, використовуючи свої службові повноваження, вимагала та одержала від представника юридичної особи неправомірну вигоду в сумі 8 тис доларів США за підписання договору на здійснення біологічної меліорації водойми – Бучанського водосховища (84 га), яке розташоване в с. Гореничі Києво-Святошинського району на Київщині.

Наразі проводяться обшуки за місцем проживання та роботи підозрюваного, а також готується клопотання про обрання щодо останнього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, повідомляє Лариса Сарган.

1 comment

  1. Даник Михайло

    опять : за рибу – гроші ? Коли вже буде ? за раки ? А тому дядьові, що давав хабарика – Скільки літ ( і зим ) світить ? Чи – ніц, як і всім досі було ??? НА ГОСПРОЗРАХУНОК ту всю 3,14здобратію, живо “порозумнішають” !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.