У Тернопільській обласній книгозбірні для дітей Олена Підгрушна читала Франка і спілкувалась з молоддю

Поділитися

Зустріч з легендою! В рамках Тижня дитячого читання та Міжобласного дня читання «Березень. Читають всі!», у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулась атмосферна зустріч з відомою біатлоністкою, олімпійською чемпіонкою, чемпіонкою світу, 5-ти разовою чемпіонкою Європи, гордістю «Файного міста» Оленою Підгрушною.
Читальна зала книгозбірні ледь вмістила численних поціновувачів таланту спортсменки та бажаючих поспілкуватись з живою легендою. Ведуча заходу Тетяна Хованець ознайомила присутніх з багатьма досягненнями Олени, а також запросила переглянути відеозаписи переможних виступів чемпіонки. Гостя розповіла глядачам, як з першого погляду закохалась у біатлон і які випробування довелось подолати на шляху до омріяних вершин, а також поділилась деякими курйозними історіями з професійного та особистого життя.
На запитання, чому у великому спорті за нею закріпилось загрозливе прізвисько «удав», Олена відповіла загадковою посмішкою, а згодом зазначила, що кличка дісталась їй за особливу тактику боротьби з суперниками і вміння володіти собою у складних ситуаціях.
Свою солідарність з учасниками акції, присвяченої читанню творів Івана Франка, Олена засвідчила, зачитавши для дітей казку «Лисиця і рак». Чи варто казати про те, що після заходу спортсменка потрапила під цілу «зливу» запитань від цікавих шанувальників, а щоб отримати автограф і зробити ексклюзивне фото з зіркою, потрібно було вистояти чималеньку чергу. Дякуємо Олені за цю мотивуючу і надихаючу зустріч, а також за чудові книги, які бібліотека отримала в подарунок від Національного олімпійського комітету.
Уляна Пилипчук, провідний редактор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

Життя після фрілансу – яке воно?

Понад 134 тисячі жителів окупованого Криму отримали українські закордонні паспорти за останні 4 роки