Юрій Дерев’янко в Тернополі закликав зруйнувати монополію олігархів на владу та ЗМІ (ФОТО, ВІДЕО)

Поділитися

Кандидат в Президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко представив свою програму мешканцям Тернополя та зустрівся з активними жінками міста.

Дерев’янко підкреслив, що українці мають шанс повністю змінити систему – через президентські, парламентські вибори, а також через місцеві вибори наступного року.

«Нині всі олігархи окрім того, що володіють ЗМІ, мають вплив на формування влади і в результаті отримують свої фракції на всі рівнях влади! Поки що їх не цікавлять тільки селищні і сільські ради, де в депутати йдуть самовисуванцями. Саме монополію олігархів на формування влади ми повинні зруйнувати і зайти у владу зовсім новими командами», – заявив політик.

Але для цього, за його словами, потрібен важливий інструмент – політична партія.

«Партія «ВОЛЯ» – єдина в Україні партія, яка незалежна від олігархів, вона об’єднала ідейних людей після Майдану. І саме партія дозволяє утворити в радах фракції, а сьогодні фактично лише фракції мають право голосу, позафракційні депутати не можуть навіть висловити свою позицію по законопроектах, що розглядаються за скороченою процедурою, а таких більшість», – пояснив він.

Дерев’янко зауважив, що в Україні дуже мало жінок представлено у владі – 6% є міністерками або заступницями міністрів, 12% депутатки Верховної Ради, найбільше жінок лише у сільських радах. Партія “ВОЛЯ” виступає за 50% жінок у владі і втілює цей принцип у своїй роботі.

«Багато жінок може думати, що у них не вистачить часу займатись політикою, у них свої клопоти, немає належної кваліфікації. Я вам скажу, що зараз на всіх рівнях влади дуже низький рівень, усьому можна навчитись, ми цьому навчаєм. Але ефект від того, коли жінка залучена у прийняття важливих рішень – колосальний! Ми це вже бачимо у нашій партії, де дуже багато жінок, у нас рівне представництво у керівних органах, а також у місцевих радах. Питання екології, сім’ї, дітей, соціальних проблем – те, що вони можуть вирішувати краще, ніж чоловіки. Тому треба не боятись, брати на себе відповідальність і йти у владу», – зазначив Дерев’янко.

Змінити систему, за словами Юрія Дерев’янка, можна тоді, коли до влади прийдуть люди, об’єднані ідеями.

«У нас є чіткі ідеї та план їх втілення. Ми виступаємо за побудову неоекономіки, де буде менший податковий тиск, а на зміну бюрократії прийдуть новітні технології, які захищатимуть право власності. Ми за державу-сервіс, в якій буде електронне голосування, через електронний кабінет українці зможуть отримувати послуги від держави без черг і корупції» – зазначив кандидат в Президенти.

Дерев’янко розповів тернополянам, що виступає за побудову безпечної країни, з сильною боєздатною армією, резервною армією, з правом на захист за допомогою вогнепальної зброї, де судді першої інстанції є виборними, і всі судді, рішення яких двічі на рік скасоване ЄСПЛ будуть звільнені з посад.

«Ми маємо знищити монополії олігархів. Ті, хто грабували країну мають сидіти за гратами, а їх майно – конфісковане на користь українців. Корупції не буде, якщо до влади прийде антикорупційний Президент, тоді суди та силові структури – СБУ, Генпрокуратура працюватимуть в інтересах людей, а не обслуговуватимуть олігархів», – впевнений Дерев’янко.

Крім того, Юрій Дерев’янко виступає за страхову медицину, коли держава страхує тих, кому не вистачає доходів, за накопичувальну пенсійну систему, систему освіти, коли «гроші ходять за дитиною» і через інтернет, вони мають доступ до найкращих знань від найкращих вчителів в Україні. Він є автором законопроектів 9518 та 9519 про доступне розмитнення авто за 10% від вартості.

Нагадаємо, 1 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала Дерев’янка кандидатом на пост Президента України від партії «ВОЛЯ» на чергових виборах 31 березня 2019 року.

У Тернополі на фасаді будинків державної власності розміщені агітаційні матеріали кандидатів в Президенти

Як зробити свого домашнього улюбленця популярним?