Електоральних шансів Порошенко на цих виборах не має

Поділитися

Електоральних шансів Порошенко на цих виборах не має. Нема просто звідки з’явитися додатковим голосам у необхідній кількості.
Фальсифікації як в першому турі вже не допоможуть. Розрив з Зеленським вже велетенський, і він тільки збільшуватиметься.
В першому турі за Зеленського голосували, ті,хто вирішив дати “черовну картку” всьому українському політикуму-і провладному, і опозиційному, і лівому, і правому, і “ригам”, і “постмайданівцям”. Бо якщо виявилося,що крадуть і одні і інші, брешуть і одні інші, плюють на Закон і одні і інші, то рано чи пізно такий протест мусив бути.Він просто акумулювався на Зеленському.Тож ці голоси- 30%-проти всього прогнилого політикуму.

В другому турі за Зеленського додасться велика частка голосів конкретно проти Петра Порошенка.У Порошенка найбільший антирейтинг.Він його заслужив своєю “діяльністю”. Ці голоси були розпорошені між різними кандидатами.тепер біьша частина цих голосів перейде Зеленському. Не всі. Хтось не піде на вибори. Хтось викреслить обох.Хтось під тиском агітпропу віддасть таки голос Порошенкові.Але більшість голосів перейде Зеленському.Тому що-“проти Порошенка”.

А звідки взятися голосам Порошенка? Його команда сама себе добила , оголосивши решту українцівв “тими, хто за Путіна”. Виявилося,що таких-91,5 % українських громадян, які не проголосувли за Порошенка.-хтсоь проголосував за інших кандидатів, хтось не прийшов на виборчу дільницю, та все одно, Порошенкові цих грлосів не дісталося. 91,5 % українців оголошені колоборантами? І що, команда Порошенка тепер сподівається,що ті, кого вони оголосили колобарантами дадуть необхідну кількість гролосів? Не дадуть

Приблизно 65% можуть проголосувати за Зеленського, і 35 % – за Порошенка.
Жодними фальсифікаціями такого співвідношення вже не перекрити.

В цій ситуації дивною “палочкою-виручалочкою” багато хто з прихильників Порошенка вважають дебати. Не змінять дебати жодного співвідношення. Адже обидві категорії тих,хто збираються голосувати за Зеленського, не орієнтуються на його здатність до дебатів.

Нагадаю: 1. Це ті,хто втомився від всього українського політикуму. Тобто вони вже в першому турі проголосували за Зеленського саме тому,що він не брав участь в політичних ток-шоу, де всі виглядають однаково, однаково погано.
2.Це ті,хто проти Порошенка.Вони знають, як Порошенко красиво вміє говорити.Але не вірять у те,що він говорить. І не повірять, які би він знову не малював фантастичні картини. За 5 років наслухалися, і надивилися.

Та команда Порошенка цього не розуміє, і ппродовжує наполягати на дебатах. Ну, то “дебати. так дебати” 🙂
З політтехнологічної точки зору команді Порошенка вигідніші дебати якраніше. Не для змагання програм, а для яких-небудь персональних образ типу: “наркоман!”. Порошенка вдався до такої тактики вже в останньому інтервю на телеканалі Ахметова(до речі, у заборонений закном періо до оголошення результатів першого туру.Але який закон діє, якщо він не потрібний Порошенокві!). Тож чим раніше будуть дебати, тим довше можгна розганяти з нього потрібні ідеї.От так і з’явилася дата 14-квітня-пораніше. І тут черговий раз команда Порошенка впала в яму, яку і вирила.Бо перед тим прихильники Порошенка розганяли тези,що все має бути “по закону”.Малося на увазі закон де зобов’язує НТКУ(а тепер-Суспільне телебачення організувти дебати).До речі, самих кандидатів до дебатів в українському законодавстві ніде не зобов’язують. Там якраз чітко написано,що якщо кандидат не приходить,то його ефірний час просто передається опоненту. так от в законі чітко прописана дата-остання п’ятниця перед виборами.Тобто., 19 квітня ввечері. От же, навіть за бажанням , незалежно хто як виглядатиме на дебатах у команди Порошенка нема технічної можливості поразганяти тези.Бо субота-це вже “день тиші” 🙂

Тому очевидно,що дебати можуть відбутися якраз тільки 19 квітня. Думаю, штаб Зеленського не гірше за мене прорахував всі ці можливості.

Щодо інших дебатів-Порошенко може їх призначати скільки завгодно, приходити один у студію. І що? Ну от він прийошв у студію телеканалу Ахметова, і що це йому дало?

В той же час штабу Зеленського варто тягнути інтригу до останнього. Для чого? Щоб у штабу порошенка були ілюзії щодо дебатів.Вони на них сподіваються.нічого від того не отримають , але сподіваються.нехац сподіваються.Чому це так важливо?. Бо у Порошенка нема електоральних шансів для перемоги.Але це не означає,що в нього нема інших ричагів.Самих цинічних і самих болісних.Дуже не хотілося б ,щоб він і його команда ці цинічні ричаги застосовували.нехай краще сподіватимуться на дебати..
Країні ж вже треба думати, що буде після порошенка. Після президентських виборів життя триватиме. У нового Президента до виборів у ВР, і нвого розкладу в Раді буде обмаль можливостей впливу. У Порошенка такі можливості ще зберігатимуться. Боротьба триватиме.

Усміхайтеся, пані і панове! Більше усмішек! на дворі весна. І є великий шанс на зміни на краще 🙂

Олександр Доній

Як українці обирали Президента України у першому турі

Лебедине озеро в Бережцях