111

Видання Daily Beast пише, що ФБР проводить розслідування щодо Ігоря Коломойського, посилаючись на трьох людей, поінформованих щодо розслідування.

За даними видання, розслідування стосується можливих фінансових злочинів, зокрема відмивання грошей. Джерела видання стверджують, що розслідування охоплює широке коло питань і триває вже довгий час.

Коломойського не звинувачено в жодному злочині, а адвокат, який його представляє, заперечує будь-які порушення з боку свого клієнта, пише Daily Beast.

“Пан Коломойський категорично заперечує, що відмивав будь-які кошти у США, – заявив виданню адвокат Майк Салліван, який представляє Коломойського. – Він бізнесмен. Його банк захопила влада, стверджуючи, що банк перебуває на межі банкрутства”.

За інформацією видання, в розслідуванні залучена прокуратура Північного округу штату Огайо, оскільки в цьому штаті у пана Коломойського є інвестиції, як раніше повідомляла газета KyivPost.

Оскільки зараз олігарх мешкає у Тель-Авіві в Ізраїлі, на думку юридичних експертів, це може ускладнити можливі спроби екстрадиції з боку США, пише Daily Beast.

Видання називає репутацію пана Коломойського “складною”.
Ставши губернатором Дніпропетровської області, він допоміг з фінансуванням військових, які боролися проти сепаратистів, і пропонував винагороду за захоплення бойовиків.

“Він відомий тим, що робив речі у сірій зоні, – сказав виданню Ілля Пономарьов, російський політик, який голосував проти анексії Криму і зараз живе у вигнанні в Києві. – З іншого боку, він найбільш проукраїнський і антикремлівський олігарх. Він відіграв ключову роль у зупинці вторгнення у 2014 році”.

Джонатан Брансон, який працював у посольстві США і був старшим аналітиком з питань України, має іншу думку.
“Я вважаю, що Коломойський – дуже небезпечний”, – цитує Daily Beast пана Брансона, який згадує про роль олігарха у фінансуванні батальйону “Азов”. – Він був одним з перших олігархів, хто почав діяти як військовий правитель”.

Видання згадує про можливий зв’язок кандидата у президенти Володимира Зеленського з Ігорем Коломойським. “Коломойський володіє телеканалом, який транслює шоу Зеленського, і Порошенко назвав його “маріонеткою Коломойського”, – пише Daily Beast.

“Коломойський просто шукав когось для того, щоб принизити Порошенка, і він знайшов цього хлопця, – цитує видання пана Брансона.

Адвокат олігарха Майк Салліван на це відповідає виданню: “За опозицією стоять люди, а не пан Коломойський”.

3 comments

 1. Изя Шнеерсон

  Удивительно, насколько мало сейчас пишут о К-мойском, если учесть, что это и есть реальный президент, если победит Зе. Так вот, реальным президентом страны будет кидала по убеждениям, с лозунгом “долги отдают только трусы”. Его называли главным рейдером Украины, и дружки у него такие же. Почитайте, сколько на них компромата только в Сети. А то, что до прессы доходит – это по-любому всего лишь верхушка айсберга. Только люди, тяжелобольные на голову, могут голосовать за кандидата из этой тусовки.

  Сейчас происходит рейдерский захват уже не отдельного предприятия, а Украины. В типичном для Коломойского стиле – наглом, нахрапистом, со свистом и гиканьем. Коломойский проведёт рейдерский захват страны, посадит своего зиц-председателя, вернее, Зе-председателя, заведёт своих людей в Совет директоров – в Раду то есть. И вперёд – грести, куда руки достанут. При этом отвечать за всё будут подставные лица, марионетки, а кукловоды – наслаждаться результатами операции, потому что для них она будет успешной вне зависимости от судьбы буратин.

 2. О спонсорах Зеленского

  Коломойский – член Попечительского совета еврейской общины Днепропетровска, и один из её главных спонсоров. Его связывают тесные отношения с религиозным лидером днепропетровской общины, посланником любавического ребе, раввином Шмуэлем Каминецким. Каминецкий является для Коломойского абсолютным духовным авторитетом.

 3. Patriot

  Был период, когда интересы группы Приват и Коломойского ситуативно совпали с интересами государства Украина. Коломойскому было выгодно и жизненно необходимо удержать под контролем Днепретровскую область, защитить свой бизнес, свои деньги. И эту борьбу за свои интересы Коломойский попытался представить как бескорыстный патриотизм. Попутно у него была надежда получить дополнительные дивиденды за счёт преференций от государства такому “патриоту Украины”, а также расширить сферы своего влияния. Но когда его личные интересы разошлись с интересами государства, он полностью изменил свою позицию, заявил, что на Донбассе “мы воюем сами с собой”, что полностью соответствует кремлёвской версии про “гражданскую войну”. Вот такой торгашеский “патриотизм”, оптом и в розницу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.