Гриценко не підтримає Порошенка та Зеленського в другому турі

Поділитися

Лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко не підтримає в другому турі ані Петра Порошенка, ані Володимира Зеленського. Про це він заявив на прес-конференції після завершення виборчих дільниць.

“Попередні результати вже оголошені, і я хотів би подякувати тим людям, які підтримали мене на виборах в такій складній кампанії, коли була протидія з боку СБУ. Ми все це витримали, велике вам спасибі. Подякувати нашій команді. Я впевнений, ми зробили все, щоб донести до людей наші цінності, програмні установки, і ми з ними будемо рухатися далі”, – зазначив Гриценко першу чергу.

Він додав, що на виборах президента цього року був великий вибір кандидатів, які представили серйозні програми, тому люди зробили свій вибір.

“Попереджаючи питання хочу сказати, що ті люди, які проголосували за нас, вони освічені і вони визначаться у другому турі і зроблять свій вибір. Моя особиста думка – я не хочу ще п’ять років обману і мародерства, тому ні за яких умов я не підтримаю і не проголосую за Порошенка Петра Олексійовича, я його добре знаю. Я не можу також закликати голосувати або не голосувати за Володимира Зеленського, я його просто не знаю, як і не знає ще країна”, – заявив політик.

Гриценко додав, що далі його команда буде працювати над перемогою на парламентських виборах, які відбудуться вже восени 2019 року.

65,99% виборців Тернопільщини виконали свій конституційний обов’язок

Поразка Порошенка – це результат провальної політики в більшості ключових сфер