111

КОЛИШНІЙ НАРДЕП ЯРОСЛАВ ДЖОДЖИК РОЗВАЛЮВАВ ЧОРНОВОЛІВСЬКИЙ РУХ, ТЕПЕР АКТИВНО АГІТУЄ ЗА ПОРОШЕНКА

Громадська спілка “Рада бізнесу Тернопілля”, створена в постмайданівський період, у результаті історичних подій в Україні 2014-го року. Основним принципом об’єднання ми завжди декларували аполітичність та непідтримку жодної політичної партії. Проте, кожен з нас, як активний громадянин, мав право симпатизувати будь-якій політичній силі чи фігурі, не навязуючи свої погляди іншим.

Сьогодні, частина членів нашої організації, долучається до просвітницької роботи термінової громадської ініціативи «Захисти Україну» в Тернопільській області. Вона об’єднала учасників російсько-української війни, волонтерів, представників неурядових організацій та лідерів громадської думки, щоб закликати громадян до відповідальності за свій вибір на президентських виборах-2019.

Ми завжди виступали і виступаємо за європейське майбутнє України.Тому 21 квітня обираємо не когось персонально — ми вибираємо шлях України у майбутнє: на схід до Москви чи на захід до Європи. Третього шляху немає!

Ми добре розуміємо, що ніяка влада ніколи не була, не є і не буде ідеальною. Вона може змінюватися лише разом з нами і під тиском суспільства.

Ми також невдоволені повільним поступом реформ у країні та кадровими призначеннями чинної влади, але розуміємо, що рух до Москви практично гарантовано приведе до втрати незалежності нашої країни та повного хаосу в нашому суспільстві. Ще одного розвороту на схід наша країна просто не витримає.

Ми переконані, що 21 квітня варто проголосувати за майбутнє наших дітей, майбутнє держави, збереження України — проголосувати за Петра Порошенка!

Після виборів, як і попередні роки, ми вказуватимем на хиби влади, ми вимагатимемо реформ, ми засуджуватимемо корупцію та кумівство, ми активно й публічно критикуватимемо, пропонуватимемо, а при потребі вийдемо на акції прямої дії. Але зараз… зараз питання просте: бути Україні чи ні. Ми за Україну!

Дане об’єднання підтримують наступні учасники ГС “Рада бізнесу Тернопілля:

1. Олег Мельник, ТОВ “Торгова група “АРС-Кераміка””
2. Олег Мороченець, “НЕОТЕК”
3. Мирослав Загорський, фермерське господарство “Органік Беррі”
4. володимир гульовський, комерційний директор ТОВ “Пивоварня “Опілля””
5. Ruslan Savchyshyn, ПП “MagneticOne”
6. Yaroslav Kolodiy, приватний підпримець
7. Palamarchuk Volodymyr , ФОП Паламарчук В.А.
8. Гурський Юрій, ТзОВ “Хімель”
9. Олег Різник, приватний підприємець
10. Volodymyr Romanko, ТзОВ “Т.Д.К.”
11. Кельнер Володимир, ТОВ “Торгова група “АРС-Кераміка””
12. Петрик Андрій, ФОП Петрик А.1 comment

  1. Тарас

    той Джоджик нічого не платив, коли я в нього працював будівельником… аферистом його вважають всі мої знайомі. а як ганебно РУХ розвалював… розказував у всіх телеефірах та газетах, який поганий Чорновіл..
    в Тернополі всі пам’ятають як 25 березня 1999 року кагебісти вбивли в автокатастрофі Чорновола, а Джоджик наступного дня у “Тернопільській газеті” паскудив його… тепер це чмо, яке прихватизувало два готелі -Тернопіль і Галичину – буде вчити тернополян як голосувати… на фотографіях видно як його муляє власна брехня. дякую вам за правдивий заголовок, бо теж чув, що за деякими з цих людей стоїть соратник Заставного – Вонс…
    прикро, що в нас такі гнилі тернополяни.. спасибі вам за правду..і ще – тернополяни очікують від джоджика вибачень у всіх газетах, ефірах вибачень за паплюження В’ячеслава Чорновола..телеканал тв-4 має.. моя племінниця каже, якби той джоджик мав совість, то не платив би такі мізерні зарплати…а так, щодня міг би годину вклякнути на коліна і просити в тернополян-глядачів свого агітканалу вибачення… і так років з 10.. стільки ж часу приблизну славко грів задницю в кріслі нардепа…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.