Молодь, поезія та “Провесінь Тернопілля”

Поділитися

23 квітня о 14 годині Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує на неформальні діалоги з представниками знаної в краї “молодої поезії”: Юрієм Вітяком, Юрієм Матевощуком, Романом Воробйовим, Мар’яною Судовою та Юлією Валах.

Зустріч присвячена Всесвітньому дню поезії та 7-річчю з часу реалізації проекту «Творчість молодих в он-лайн: літературний відеоподкаст «Провесінь Тернопілля», в якому брали участь запрошені гості.

Розмовлятимемо про зміни, які відбулись за ці 7 років, успіхи та творчі ініціативи, і звичайно – про поезію.

Місце зустрічі: сектор мистецтв (ІІ-й поверх бібліотеки).

«Творчість молодих в он-лайн: літературний відеоподкаст «Провесінь Тернопілля» – спільний проект бібліотеки, кафедри журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка, Тернопільської обласної організації НСПУ, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, який втілювався в 2012році з метою формування навичок використання технологій Веб 2.0 у творчій самореалізації.

Спільними зусиллями було відзнято серію з 20-ти відеороликів про молодих літераторів, випущено DVD-диск, проведено ряд тренінгів та літературну імпрезу для учасників проекту.

Сценарист та режисер проекту – тодішня випускниця педагогічного університету Ірина Чіпак, для якої «Провесінь Тернопілля» стала дипломною роботою.

У Бережанах, Зборові, Козові і Підгайцях 51,7% заляканих виборців підтримали Порошенка

Під колесами авто опинилася 8-річна дівчинка