У Татаринцях злодії вкрали з незачиненого будинку 7 тисяч гривень

Поділитися

Втратила свої заощадження жителька села Татаринці на Лановеччині. Жінка залишила вхідні двері помешкання незамкненими, чим і допомогла злодіям.

Пропажу семи тисяч гривень потерпіла виявила лише ввечері 6 квітня. Господарі цілий день порали на городі позаду домівки, тож невідомим зловмисники легко потрапили до хати, обнишпорили загальновідомі сховки і в книжках знайшли сховані гроші.

Як з’ясувалося в ході слідства, того дня селом на машині їздили невідомі чоловік та двоє смуглявих жінок, які щось продавали та купували. Сусіди бачили авто незнайомців біля помешкання потерпілих. Найімовірніше, саме вони причетні до крадіжки. Поліцейські встановлюють усі обставини злочину.

Вкотре нагадуємо – не спокушайте крадіїв відчиненими дверима. Пам’ятайте також, що залишити ключ від замкненої хати під килимком, на підвіконні за вазоном чи на одвірку дверей – це всеодно що, залишити двері незамкненими! Злодії та шахраї добре знають про такі сховки і легко потраплять до домівки.

А ще зловмисники відмінно орієнтуються, де шукати гроші – під матрацом, в книжках, в кишенях одягу, в шафі, під скатертиною на столі, тощо. Тому не варто у такий спосіб зберігати готівку.

А ще слід остерігатися незнайомців! Здебільшого, саме заїжджі торговці дешевим крамом, покупці сезонного товару, або, що гірше, знахарки найчастіше виявляються злодіями та шахраями. Женіть таких непроханих гостей якнайдалі та попередьте про подібні протиправні вчинки своїх стареньких родичів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

 

50% української молоді проголосували під час президентських виборів 31 березня

Зеленський переміг Порошенка в опитуванні нашої сторінки