У тернопільських церквах особливо набожні віруючі крадуть мобільні телефони

Поділитися

Три крадіжки мобільних телефонів зареєстрували працівники тернопільської поліції за минулу добу. Усі вони трапилися у греко-католицьких церквах під час богослужінь.

Два телефони злодії уміло і непомітно витягли з кишень прихожан у храмі на Данила Галицького, ще один кишенькар витяг недешевий ґаджет з сумки тернополянки у церкві, розташованій на вулиці Романа Купчинського.

За фактом крадіжок відкрито кримінальні провадження. Працівники поліції застерігають краян не втрачати пильність навіть у святих місцях. Злодії не гребують нічим, а у натовпі людей коїти протиправне найлегше. Тож, їдучи у громадському транспорті, перебуваючи на ринку, у черзі в супермаркетах та навіть храмах не забувайте прості правила:

– упевніться, що гаманець не видно крізь одяг;

– слідкуйте, щоб всі замки на сумочці були завжди застебнуті, а в людному місці намагайтеся притискати сумку до себе. Уникайте варіантів, коли вона висить за спиною, особливо це стосується наплічника.

– не носіть смартфон в кишенях верхнього одягу, стежте, щоб до вас ніхто не притулявся, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Під колесами авто опинилася 8-річна дівчинка

У Києві пенсіонер отримує в середньому в два рази більше, ніж на Тернопільщині