Анатолій Вихрущ зганьбився своєю передвиборчою програмою

Поділитися

Ніякий лідер ледь животіючого Народного Руху України в Тернопільській області Анатолій Вихрущ вирішив у черговий раз позмагатися серед аутсайдерів. Тримаючи в центрі Тернополя приміщення забутої політичної сили, Анатолій Вихрущ вже десятиліття як не представляє з себе нічого особисто. Така собі обслуга влади.

Сьогодні п.Вихрущ виставив у соцмережі свою передвиборчу програму, яка викликала глузування у тернополян своєю совковістю. У писанині лише констатація фактів, коли влада грабувала. Чим займався Народний рух, коли все це відбувалось?

Чи хоч вийшла одна заява щодо грабіжницьких тарифів, які пролобіював керівник міської організації НРУ, а за сумісництвом начальник управління транспорту Ігор Мединський? Про виключення з партії Мединського навіть не йшлося, хоч у Тернополі двічі збирався тарифний майдан. Як можна… Ще б Надал приміщення РУХу забрав..

Проте, що Вихрущ буде серед аутсайдерів – редакція інтернет-газети “Про все” навіть не має сумніву. А от чи матиме честь пан Вихрущ хоча б під кінець політичної кар’єри навести елементарний  лад в чорноволівському Русі – велике питання.

Програма кандидата в народні депутати України Вихруща Анатолія Володимировича в одномандатному виборчому окрузі № 163 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Ейфорія, радість і піднесення початку дев’яностих змінилася часами економічного зубожіння. Подвиг народу з красномовною назвою « Майдан» завершився політичною деградацією лідерів, яким завжди щось заважало, то бракувало повноважень, то волі, то сили. Адже відповідальний лідер прагне не лише зробити добрі справи, але й передати правління гідному послідовнику. Задовго до початку виборчих перегонів команда місцевих та немісцевих магнатиків розпочала активну інформаційну підготовку та фінансування різноманітних проектів. Дощ фальшивого благодійництва окропив збідованих людей. Фальш у тому, що багаті вирішили повернути людям маленьку часточку вкрадених коштів у пайовиків, трудящих на їхніх фірмах, прибутки від банківських махінацій. Фальш у тому, що благодійник ніколи не кричить про благодійництво, бо Біблія такий крик називає гріхом.
1. Професійна армія. Захист національних інтересів українського народу. Ми титульна нація, це наша земля, це наша мова, це наша історія, тут живуть наші діти і внуки, тут могили наших батьків. Ініціюватиму законопроекти про кримінальну відповідальність за зраду національних інтересів.
2. Якісна діагностика здоров’я, матерів і дітей та належний медичний супровід. Статус державних службовців для лікарів. Кожні три роки Україна втрачає мільйон мешканців. Це ганебно. Дитяча смертність до одного року втричі вища, як у розвинутих країнах. Заборона лікувальних закладів для «еліти.» Перед Богом всі рівні. Особлива увага до технічного забезпечення медичних закладів у районних центрах і селах.
3. Якісна і доступна дошкільна освіта. Захист інтересів працівників дошкільних установ. Захист інтересів вихователів дошкільних установ. Статус державних службовців для вчителів. Держава, яка не шанує своїх вчителів не має майбутнього.
4. Відродження позашкільної освіти, спортивних шкіл. Належний статус працівників позашкільних установ.
5. Всебічна підтримка закладів культури. Це фундамент українства. (ОБСЛУГА ВЛАДИ)
6. Наш край має всі передумови для того, щоб стати перспективним і привабливим освітнім центром. Всебічна підтримка навчальних закладів, які прославили Україну. Перегляд змісту державних екзаменів, зокрема програми “Крок”. Розвиток інформаційної культури молоді. Доступність Інтернету.
7. Право молоді на перше робоче місце. Основний критерій ефективності влади це інвестиції, розвиток промисловості і закладів для переробки сільськогосподарської продукції. Україна не може бути сировинним придатком.
8. Належне транспортне сполучення. « Ямкуватість « доріг це характеристика не дороги, а влади.
9. Ніде в світі немає такого розриву між багатими, які бісяться з жиру, і знедоленими, які ледь виживають. Заробітна плата і пенсії повинні відповідати рівню сусідніх держав ( Польща ). 
10. Екологічна безпека краю. Уряд , який не сприяє екологічній безпеці нікому не потрібний. Відповідальність магнатів за використання земельних ресурсів, державний контроль за сільським господарством.
11. Кримінальна відповідальність за недостатню якість продуктів харчування (ЯК ЦЕ ВИЗНАЧИТИ?!)
12. Висока зарплата депутата повинна бути передана на стипендії для обдарованих дітей.
З повагою. Анатолій Вихрущ
12.06.2019р.

У ДТП на Тернопільщині загинув водій буса

88% українців схвалюють дострокові парламентські вибори