Більшість місць у списку партії кагебістів “Сила і честь” продали чужим людям

Поділитися

Засновники політичної партії Ігоря Смешка “Сила і честь” повністю відсторонені від управління, а перші місця у списку на позачергові парламентські вибори 2019 року були продані “повністю чужим людям”, які ніякого відношення до неї раніше не мали.

Видання повідомляє, що в його розпорядження опинилося відкрите звернення керівників обласних осередків і ветеранів “Сили і честі” у зв’язку з тяжкою ситуацією за тиждень до позачергових парламентських виборів. За їх словами, політична криза в партії наступив одразу ж після президентських виборів, коли в списку “Сили і честі” виявилися не просто “старі” кадри, але ще й “чужі” для цієї політсили.

За словами однопартійців Смешка, лідер партії в ручному режимі формував список на парламентських виборах. Саме тому в першій десятці лише чотири людини є діючими членами партії. Решта шість осіб, серед яких чотири діючих депутата від фракції “Самопоміч” і один від Блоку Петра Порошенка, взагалі не входять до політсили і раніше до неї ніякого відношення не мали.

Аналогічна ситуація і в другій десятці. Там всього два члена партії, при цьому 11-й номер у списку Михайло Поживанов був прийнятий напередодні виборів. У третій десятці знаходиться всього чотири партійця, а в четвертій – вісім членів партії.

При цьому в список включені лише двоє лідерів обласних організацій – голови Вінницької та Закарпатської осередків. Обидва керівника не мали ніякого відношення до “Сили і честі” ще кілька місяців тому. Крім того, від партії балотуються відверто “старі” особи, які раніше мали тісні контакти з іншими політиками. Приміром, 15 сходинку займає народний депутат від Блоку Петра Порошенка Вадим Денисенко.

Не кращим чином йдуть справи і на мажоритарних округах. Так, на 183 окрузі (Херсонська область) йде Дмитро Бутрий, який раніше очолював штаб Петра Порошенка в області. По 202 округу (Чернівецька область) іде екс-голова Чернівецької ОДА (2015-2018 рр.) і екс-депутат від “Батьківщини” (2012-2014 рр..) Олександр Фищук.

Крім провальної кадрової політики, обурення у членів партії викликає і ставлення до рядових активістів партії з боку Ігоря Смешка, який у квітні самостійно замінив голову Черкаської партійного осередку, пише у своєму матеріалі  Obozrevatel.

За словами партійців, обласні керівники політсили повністю виключені з ланцюжка прийняття рішення, а сама політсила перетворилася на “авторитарну партію вождистського типу”.

Зазначимо, що за даними останнього соцопитування Центру Разумкова партію “Сила і честь” підтримують 4,6% громадян і вона ще може потрапити в парламент.

Хто з соціологів втратить після виборів шмат репутації?

Сьогодні перекрито рух тролейбусів у Тернополі на вулицях Дружби та Миру