Невже Зборів, Козова, Бережани і Підгайці виберуть нардепом колишнього регіонала Чайківського?

Поділитися

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у червні-липні 2019 року серед мешканців виборчого округу №165 (центр м.Зборів, Тернопільської області) 77% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах до Верховної Ради. Ще 9% зазначили про скоріше готові прийти на дільниці і проголосувати. Лише 12% зазначили, що не братимуть участі у парламентських виборах, ще 2% – поки не визначилися.

Невже бережанці, козівчани, підгайчани, зборівчани мають таку коротку пам’ять і оберуть колишнього регіонала Чайківського нардепом? ЛАНІВЦІ ТОЧНО НЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ! 

• Лідером електоральних симпатій серед політичних сил в окрузі є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 25,4% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. 19,6% підтримують партію «Голос», 14,8% – партію «Європейська Солідарність», 7,0% – партію «Батьківщина», 5,3% – Радикальну партію, 4,5% – партію «Громадянська позиція», 4,1% – ВО «Свобода», 3,7% – Аграрну партію України. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

• Серед кандидатів у депутати по одномандатному округу лідером ЧОМУСЬ ПИШУТЬ СОЦІОЛИ є КОЛИШНІЙ ЧЛЕН ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, ГОЛОВА ФРАКЦІЇ ЯНУЧАР У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙРАДІ  Іван Чайківський, якого готові нібито підтримати 36,5% тих, хто визначився і має намір прийти на дільниці для голосування. ЦЕ ДУЖЕ ДИВНО. ЯК І ДРУГЕ МІСЦЕ ЩЕ ОДНОГО ПРОЙДИСВІТА-ПОРОХОБОТА ЮРИКА. ПОРОШЕНКІВСЬКА ПАРТІЯ НАБИРАЄ МІЗЕР, А ЮРИКУ МАЛЮЮТЬ 23%.

Ви ВІРИТЕ, ЩО 23,3% підтримують Тараса Юрика?

11,1% – Василя Мартюка, 11,0% – Володимира Кісілевича, 4,3% – Петра Репелу. Рейтинг інших кандидатів – менше 3%. Загалом ще не визначилися зі своїми симпатіями близько чверті мешканців округу.

• 25,1% виборців вірять у те, що Іван Чайківський виграє вибори і стане народним депутатом. Про Тараса Юрика так говорить лише 10,5%, про Володимира Кісілевича – 6,7%.

Аудиторія: населення виборчого округу №165 від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення: 27 червня – 1 липня 2019 р.

Усе дослідження можна переглянути тут

Знешкодили групу торговців людьми та звільнили 14 дівчат з сексуального рабства

Аеропорт “Київ” у Жулянах закриють у вересні на 10 днів на ремонт