111

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у червні-липні 2019 року серед мешканців виборчого округу №165 (центр м.Зборів, Тернопільської області) 77% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах до Верховної Ради. Ще 9% зазначили про скоріше готові прийти на дільниці і проголосувати. Лише 12% зазначили, що не братимуть участі у парламентських виборах, ще 2% – поки не визначилися.

Невже бережанці, козівчани, підгайчани, зборівчани мають таку коротку пам’ять і оберуть колишнього регіонала Чайківського нардепом? ЛАНІВЦІ ТОЧНО НЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ! 

• Лідером електоральних симпатій серед політичних сил в окрузі є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 25,4% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. 19,6% підтримують партію «Голос», 14,8% – партію «Європейська Солідарність», 7,0% – партію «Батьківщина», 5,3% – Радикальну партію, 4,5% – партію «Громадянська позиція», 4,1% – ВО «Свобода», 3,7% – Аграрну партію України. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

• Серед кандидатів у депутати по одномандатному округу лідером ЧОМУСЬ ПИШУТЬ СОЦІОЛИ є КОЛИШНІЙ ЧЛЕН ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, ГОЛОВА ФРАКЦІЇ ЯНУЧАР У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙРАДІ  Іван Чайківський, якого готові нібито підтримати 36,5% тих, хто визначився і має намір прийти на дільниці для голосування. ЦЕ ДУЖЕ ДИВНО. ЯК І ДРУГЕ МІСЦЕ ЩЕ ОДНОГО ПРОЙДИСВІТА-ПОРОХОБОТА ЮРИКА. ПОРОШЕНКІВСЬКА ПАРТІЯ НАБИРАЄ МІЗЕР, А ЮРИКУ МАЛЮЮТЬ 23%.

Ви ВІРИТЕ, ЩО 23,3% підтримують Тараса Юрика?

11,1% – Василя Мартюка, 11,0% – Володимира Кісілевича, 4,3% – Петра Репелу. Рейтинг інших кандидатів – менше 3%. Загалом ще не визначилися зі своїми симпатіями близько чверті мешканців округу.

• 25,1% виборців вірять у те, що Іван Чайківський виграє вибори і стане народним депутатом. Про Тараса Юрика так говорить лише 10,5%, про Володимира Кісілевича – 6,7%.

Аудиторія: населення виборчого округу №165 від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення: 27 червня – 1 липня 2019 р.

Усе дослідження можна переглянути тут2 comments

 1. галина

  А що це ви вирiшуете кого люди мають вибрати? Раз вони вибрали Чайкiвського – значить в них е на те рацiя. Вони вже, видно,, всiляких бачили. тому кращого. нiж Чайкiвський не знайшли. Чому ви вваажаете. що маете право когось засуджувати за iх переваги? Ви хто такi? Ви голосуйте за тих. кого хочете. а вони будуть голосувати за кого вони хотять. Я б таких “патрiотiв” як ви. кидала в смердюче болото, щоб не вмирали. а тiльки мучилися, щоб людям життя не псували своею поганою iдеологiею.


 2. Author
  Борис

  з жителями Ланівець ви так і поступали… по-свинськи
  У воді з артезіанських свердловин в Ланівцях знайшли отруту зі свиноферми Чайківського
  https://provse.te.ua/2016/10/u-vodi-z-artezianskyh-sverdlovyn-v-lanivtsyah-znajshly-otrutu-zi-svynofermy-chajkivskoho/
  У Ланівцях більше місяця люди воюють проти олігарха-регіонала (відео, фото)
  https://provse.te.ua/2016/01/u-lanivtsyah-bilshe-misyatsya-lyudy-voyuyut-proty-oliharha-rehionala-video-foto-2/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.