У Дністрі впіймали півтораметрового сома

Поділитися

Минулої суботи 41-річний Ігор Олексин з села Пійло Калуського району спіймав на спінінг сома вагою 21 кілограм 200 грамів. Довжина риби – 1 метр 42 сантиметри.
Такого трофею рибалка раніше навіть у руках не тримав. Найбільшим його рекордом був впійманий раніше амур вагою 8 кг 700 г.

Ігор розповів виданню, що сома впіймав 5 липня на Дністрі. Зранку у п’ятницю він з друзями приїхав рибалити на річку Сівка, поблизу села Старий Мартинів Галицького району.
“Колеги вирішили, що ловитимуть лящів, карасів на іншу не хижу рибу. А я на надувній моторному човні, плаваючи по Сівці зі спінінгом і рибальськими снастями, з великим бажанням робив спроби, щоб впіймати щуку, окуня чи іншого хижака. На жаль, до вечора у мене не було жодної покльовки”, – розповідає рибалка.

У суботу з 5 години ранку Ігор знову виплив рибалити на Сівку. Тривалий час закидання також не давали результату, і чоловік поплив до місця, де Сівка впадає в Дністер.

У Дністрі чоловіку і попався “велетень”.

“Десь півгодини виважував цього монстра, який протягнув мене разом з човном і якорем вниз по течії на 150 метрів. Але в результаті важкої боротьби з рибою я таки її переміг. Мені повезло сома взяти у підсак і притягнути до берега”, – сказав Олексин.

Нафтохімік

Донька екс-президента США Барака Обами працює прибиральницею і касиром в ресторані

Чайківський в нетверезому стані і на високій швидкості не справився з керуванням та злетів в кювет