2 жовтня стартує онлайн-реєстрація на участь у лотереї Green Card 2021

Поділитися

Оголошена дата початку онлайн-реєстрації на участь у лотереї Green Card 2021.

Прийом заявок стартує 2 жовтня 2019 року о 12:00 за східним американським часом і триватиме до 12:00 5 листопада за східним часом.

У 2021 році розіграють 55 тисяч грін-карт (Diversity Visas (DVs).

У розіграші є дві головні умови:

  • ви повинні народитися в країні-учасниці лотереї (не мають права подавати заявки громадяни Бангладеш, Бразилії, Канади, Китаю, Колумбії, Домініканської Республіки, Сальвадору, Гватемали, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексики, Нігерії, Пакистану, Філіппін, Південної Кореї, Великобританії (крім Північної Ірландії) і її залежних територій, а також В’єтнаму. Особи, народжені в Гонконгу, Макао і Тайвань, мають право на участь);
  • у вас має бути закінчена середня освіта або 2 роки трудового стажу протягом останніх 5 років за фахом, яка потребує 2-річного професійного навчання.

Заповнювати анкету треба тільки на сайті: dvlottery.state.gov.

Нагадаємо, що участь у лотереї Green Card безкоштовна, тому сайти, які пропонують це зробити за гроші — або шахраї, або посередники. Ви можете звернутися до посередників, але заповнення анкети не вимагає хороших знань англійської мови, з заявкою дуже легко впоратися.

Важливий момент: фотографія для анкети повинна бути зроблена протягом 6 місяців перед поданням заявки.

Після того, як ви заповните анкету і відправите її, вам прийде повідомлення з номером підтвердження. Обов’язково запишіть його і не втратьте — тільки завдяки йому ви дізнаєтеся, чи виграли ви чи ні.

З 5 травня 2020 року по 30 вересня 2021 року ви зможете перевірити статус заявки на тому ж офіційному сайті.

0

У ДТП на Борщівщині загинув пасажир іномарки

“Укрзалізниця” пропонує жителям Тернопільщини майже 90 вакансій