Автопригода з потерпілими трапилася 5 вересня близько 14 години на перехресті Біла-Чистилів, що на об’їзній дорозі поблизу обласного центру. Там не розминулися вантажівка та бус.
Про ДТП поліцейським повідомили очевидці. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. За попередніми даними, водій автомобіля «Мерседес» не надав переваги у русі, в результаті зіткнувся з вантажним авто «Вольво». В аварії постраждали двоє пасажирів буса. Їх карета швидкої доправила в медзаклад.
Неофіційно водії стверджують, що винен шофер буса, який не дав переваги водію фури, що рухався головною дорогою.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2019/09/69652516_907149352987435_4223753057445347328_n-150x150.jpg)
У неділю в Тернополі перекриють вулиці Замкову, Листопадову та майдан Перемоги
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2019/09/69642936_2843666218996671_1135397518348124160_n-150x150.jpg)