У Тернополі стрімко погіршилась криміногенна ситуація

Поділитися

Про це повідомляє нардеп-мажоритарник від Тернополя Андрій Богданець. Політик пише у соцмережі:””У Тернополі стрімко погіршилася криміногенна ситуація. Завжди спокійне місто раптово стало небезпечним для місцевих жителів. Те, що зараз відбувається у Тернополі, набуло ознак системних бандитських розборок у стилі свавілля 90-х.
Палаючі автомобілі, закладені вибухівки та залякування. Є загроза, що ці кримінальні злочини переростуть у бандитську війну. Вже чітко зрозуміло, хто є головними персонажами таких жорстоких та кривавих справ, однак громадськості поки нічого не розголошують. На початку серпня невідомі встановили вибуховий пристрій на капот автомобіля тернопільського експосадовця (неофіційно йдеться про пана Камінського, якого правоохоронці спіймали з хабарем). Сьогодні містян знову сколихнула шокуюча звістка – у Петриках на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого пролунав вибух. Джерло – пакет із невідомим вмістом, який опинився біля будинку. Як наслідок, Андрій Ігорович та його дружина опинилися в лікарні із травмами.
Поліція Тернопільської області, УСБУ в Тернопільській області, МВС України, Олександр Богомол, рішуче вимагаю покарати винних та припинити у Тернополі кримінальне свавілля, допоки воно не переросло у неконтрольоване беззаконня та вседозволеність”.

Керівник поліції Тернопільщини Олександр Богомол відповів на це так:”Особовий склад поліціі переведено на посилений режим служби, проведено засідання антитерористичного центру на базі СБУ, сплановано додаткові заходи направлені на забезпечення порядку. Оперативна обстановка контрольована правоохоронними структурами, однак два випадки вибухів закладених саморобних пристроїв потребує додаткової уваги не тільки від поліціі, але й від громадян задля недопущення травмування людей.”.

Вибух на подвір’ї ректора Крисоватого: поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство

Як в серпні на іномарці Камінського вибухнула бомба