Про напад та побої поліцейським повідомив сам потерпілий – студент другого курсу, 1995 року народження. Юнак каже, що під під’їздом, в якому знімає квартиру, зустрів знайомого. Разом з ним було ще двоє хлопців. Тріо попросилося зайти у квартиру.
За словами Юрія Барабана, керівника відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління (відділ детективів), оперативники карного розшуку затримали іноземців менш як за добу. У них вилучили частину викраденого майна.
Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 187 частина 3 ККУ – Розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2019/09/70582902_2439205686355831_616616510382669824_n-150x150.jpg)
Тернопільська “Нива” здобула перемогу у Вінниці
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2019/09/1-150x150.jpg)