У Тернопільській області й далі шукають рабів, які б працювали задурно

Поділитися

Роботодавцям Тернопільщини з почату року потрібні були працівники на 32,4 тис. вакансій
Упродовж січня-вересня 2019 року 5966 роботодавців запропонували жителям області 32443 вакансії. Серед поданих вакансій у службу зайнятості 7,1% вакансій були із заробітною платою вищою від середньої по області. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 9647 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел, а саме із ЗМІ, Інтернет-ресурсів, оголошень тощо.
1 жовтня 2019-го актуальними були 2098 вакансій, у т.ч. для кваліфікованих робітників з інструментом – 459, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування – 373, працівників сфери торгівлі та послуг – 329, професіоналів – 313.
Роботодавці найбільше потребували працівників робітничих професій – це продавці, кухарі, водії, оператори котельні, машиністи (кочегари) котельної, монтери колії, офіціанти, водії тролейбуса, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, швачки, охоронники, пекарі. Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – інженерів, лікарів, вчителів закладів освіти, бухгалтерів, вихователів, медичних сестер, менеджерів. Також, роботодавці шукали підсобних робітників, вантажників, прибиральників.
Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 5 тисяч 825 грн. Найвищий розмір оплати праці пропонується у вакансіях для інженерів-будівельників – 18 тис. грн. Це мізер, якщо порівняти з тим, що люди заробляють за кордоном.

Також нібито високий рівень заробітної плати – по 15 тис. грн. пропонується для водіїв тролейбуса і майстрів з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів, повідомляє відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 23-49-77). Зателефонуйте і скажіть їм що насправді є високою зарплатою в наш час.

Секс на трьох закінчився крадіжкою телевізора

Під колесами комбайну загинув його водій