111

8–10 жовтня у Тернополі відбувається Всеукраїнська конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна бібліотека для дітей – платформа для культурного розвитку громади»,  часниками якої стануть фахівці бібліотечно-інформаційної сфери України. Організатори конференції: Міністерство культури України, Національна бібліотека України для дітей, Управління культури Тернопільської обласної державної організації, Тернопільська обласна бібліотека для дітей.
У роботі конференції візьмуть участь:
Нікіфоренко Л.С., генеральний директор Директорату державної мовної політики Міністерства культури України; Глущенко С.А., директор Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; Петроє О.М., директор Інституту експертно-аналітичних та наукових досліджень Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління; Саражина Л.,
провідний спеціаліст відділу підтримки книговидання Українського інституту книги; А.І. Гордієнко, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України, кандидат культурології; Крупа Л.Л., заступник голови Тернопільської обласної ради; Шергей Г.П., начальник управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації.
Програмою конференції передбачено пленарне засідання, низка тематичних секцій, панельних дискусій та круглих столів, де учасники обговорюватимуть такі питання:
– Формування державної політики у сфері бібліотечної справи;
– Право дітей на отримання культурних послуг в умовах створення громад;
– Формат діяльності: Бібліотека для дітей – незмінна складова формування
сучасного культурного простору;
– Спеціалізовані бібліотеки для дітей Тернопільщини: стан та вектори
реформування;
– Об’єднані територіальні громади: проблеми та перспективи функціонування
бібліотек для дітей;
– Бібліотеки в системі інформаційної комунікації;
– Проектна діяльність: ключ для розвитку бібліотеки громади.
Початок роботи конференції 8 жовтня о 14.00 у Коворкінг-студії Тернопільської обласної бібліотеки для дітей за адресою: вул. Коперника, 17
м. Тернопіль.

7 comments

 1. Ольга, тернополянка

  на вулиці Миру бібліотека не надто популярний заклад.. якщо раз на місяць завітає дітвора – добре. а переважно там припарковані автівки..дівчата не вибагли..раді хлопцям і на литовських номерах ))

 2. Олеся

  у нашому селі бібліотекарка займалась лише тим, що заповнювала липовві формуляри як читають книжки..а реально – трахалась з своїм коханцем поки чоловік бухав на тракторній бригаді.

 3. Тарас

  з бібліотекарок класні коханки )) купа вільного часу..завжди є місце де.. і переважно вони страшні. звідки знаю? з власного досвіду )) чотири мав… чому? бо ввійшовши в їхнє товариство – зрозумів яке це поле цілини )))

 4. Уляна

  Ви вважаєте дотепним долучати до статті про дитячу бібліотеку ось такі фотографії?

 5. Оля

  а в нас в селі Маловоди Теребовлянського району десятиліття писало на бібліотеці і сільській раді – курви. здогадайтесь чому? )))

 6. Тетяна

  моя хресна – бібліотекарка. вона не влаштувала власного життя, бо постійно була… ну ви розумієте.. так моя мама казала…потім я запитувала – чому вона не влаштувала.. а хресна так спокійно – а хто мене міг взяти, коли всі в Тернополі знають… тільки познайомлюсь з нормальним чоловіком, а тут мій список вилазить..і з кожним роком список не зменшувався )))

 7. Микола

  здавалось би – бібліотекарки – читають книги..набираються мудрості..а реально – як черниці в монастирі..де панують застарілі технології і хочеться чогось нового і …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.