111

Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроект “Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян”. За документ проголосували 303 нардепа.

Безпідставна відмова перевізників від передбаченого законом пільгового перевезення громадян обумовлена недостатньо жорстким покаранням за це, йдеться у пояснювальній записці. Адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 136 грн.
Законопроект піднімає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень. У першому читанні закон передбачав штраф у розмірі 150 таких мінімумів.

Верховна Рада 231 голосом підтримала у першому читанні закон, що посилює відповідальність водіїв та підприємців-перевізників за безпідставну відмову у пільговому перевезенні ветеранів, а також осіб з інвалідністю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.