111

Креативні та цілеспрямовані, відповідальні й доброчесні, високопрофесійні та всебічно розвинуті особистості, які бажають змінювати рідну місцевість на краще, запрошуються до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад голів райдержадміністрацій області.
Нова й безпрецедентна президентська ініціатива, проєкт «LIFT» усуває багато штучних бюрократичних перепон, які ще донедавна перешкоджали громадянам долучатися до змін у країні. Його основна мета — надати реальну можливість людям втілювати нові ідеї, спрямовані на позитивні зміни.
Система «LIFT» передбачає просту і прозору процедуру: після заповнення анкети кандидат пройде комплексне оцінювання, під час якого визначиться його психологічний профіль, проведеться перевірка на знання законодавства України, а також ключових пріоритетів реформ держави. Не останню роль відіграватиме обізнаність щодо стану справ розвитку району, його сильні та слабкі сторони.
Після успішного складання тесту, претендент пройде співбесіду з головою облдержадміністрації. Якщо особа підтвердить свою фаховість, інформація про його кандидатуру потрапить до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України. Наступний етап — спеціальна перевірка відповідними органами, а відтак і призначення на посаду згідно з Указом Президента України.

Резюме можна подавати за посиланням.1 comment

  1. Даник Михайло

    Хто це ПИСАВ ? Де прізвище Автора ? До кого звертатися з ПРОСЬБОЮ : висвітлити повний персональний Склад КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ, контактні : мобільні номери та ел.адресу – для ШИРОКОГО ЗАГАЛУ. Терміни проведення конкурсів, усі основні Питання, на які ПОВИНЕН знати Відповіді кожен претендент… Цей “шеф-редактор” ще не навчився подавати МАТЕРІАЛ ? Сміхуйочки ЗАКІНЧИЛИСЯ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.