Начальник КОРДу Тернопільщини Дмитро Болтян – найсильніший кікбоксер світу

Поділитися

Титул найсильнішого кікбоксера світу виборов на змаганнях у Італії Дмитро Болтян – начальник управління КОРД ГУНП в Тернопільській області. Окрім цього, уродженець Кременеччини виконав норматив майстра спорту України Міжнародного класу з кікбоксингу WTKA.

У фіналі змагань в Італії, учасниками яких були понад 5 тисяч бійців із 89 країн світу, Дмитро здолав італійського суперника – багаторазового чемпіона світу та Європи.

Змагання з кікбоксингу за версією WTKA проходили з 30 жовтня по 3 листопада у місті Маріна-ді-Каррара. Своїх бійців представило понад 28 світових федерацій, а це 5000 спортсменів з 89 країн світу. Така кількість учасників стала рекордом за всю історію проведення цих змагань.
У вазі понад 91 кг в найважчому поєдинку фул-контакт перемогу виборов Дмитро Болтян. У фіналі він здолав італійського суперника, багаторазового чемпіона Європи та Світу.
Спортом Дмитро Болтян почав займатися з дитинства. Перші вагомі результати та перемоги здобув у регбі. Далі захопився рукопашним боєм, боксом і зупинився на кікбоксингу.
Потрапити на чемпіонат світу було мрією всього його життя. Тому до серйозних змагань кордівець готувався не один рік. Не забував підтримувати фізичну форму і під час поїздок на схід нашої держави. За плечима Дмитра Болтяна сім ротацій у зону проведення антитерористичної операції.

Пишаємося Дмитром! Бажаємо подальших спортивних і професійних перемог!

Оксана Білозір виступить у Тернополі з великим сольним концертом

Юлія Тимошенко, Юрій Бойко та Вадим Рабінович провалюють роботу у Верховній Раді