У центрі Львова розтрощили гітару вуличним музикантам, що співали російські пісні

Поділитися

Вчора, 3 листопада, активісти ВГО «Сокіл» провчили вуличних музикантів, що співали російські пісні у центрі культурної столиці України.

Про це організація заявила на своїй сторінці у Фейсбуку.

“Відбувся черговий рейд проти вуличних музикантів, які співають російською мовою. Активісти пройшлись центральними вулицями міста Львова. Тішить те, що після кількох таких рейдів у центрі нашого міста майже не чутно пісень, які виконуються мовою окупанта.

Також, з деякими музикантами були проведені профілактичні роботи”, – кажуть активісти.

За словами ініціаторів, проблема із російською музикою у центрі Львова вже досягла критичної межі, повідомляє forpost.lviv.ua

“Хлопці, які приїздять з війни, в центер не хочуть їхати, бо там погань співає російських пісень. А хлопці ж в більшості випадків добрі, чіпати не хочуть, бо тяжко буде зупинитися! Не можна ходити і мовчати, чекаючи поки рускій мір охопить всю Україну”, – пояснює Богдан Федун.

ВГО «Сокіл» — молодіжне військово-спортивне товариство, яке ставить за мету розбудову українського суспільства та держави на засадах сучасного українського соціал-націоналізму.

Тернополян запрошують на V всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

Історія України, біологія та математика стануть першими предметами, ЗНО з яких можна буде скласти з допомогою шрифту Брайля