Зеленський відродив совкову традицію з армією

Поділитися

Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо призовів у 2020 році на строкову військову службу громадян, які досягли 18 років.

Текст відповідного указу №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» від 16 січня оприлюднено на сайті глави держави.

Згідно з указом, на 2020 рік визначені такі терміни проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу: 1) квітень-червень; 2) жовтень-грудень.

«Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу: 1) y квітні-червні 2020 року; 2) y жовтні-грудні 2020 року», – йдеться у документі.

На жаль, перемогла совкова традиція, а не досвід цивілізованих країн в яких діє професійна армія. У країнах Європи  молодь не витрачає роки на примітивну муштру, держава не викидає на вітер щороку мільйони…

Шкода, що Анатолій Гриценко не зумів донести команді Зеленського елементарні норми. Переміг стереотип, мовляв, в Україні війна і треба всіх навчити армійської справи. Насправді, перемогу здобуде професійна армія. а на призові зароблять мільйони нечесних ділків, які освоять фінансування армії…

У тюрмах і колоніях України висококласні фахівці навчать ув’язнених освоїти сучасні технології

Пірнання в ополонки – це нав’язана російська псевдотрадиція, якої ніколи не було в Україні