10 та 7 років позбавлення волі – рішення суду у справі про побиття 20-річного тернополянина Віталія Гнатишина

Поділитися
Завершився суд у справі побиття біля нічного клубу “Алюр” в Тернополі, внаслідок якого у лікарні помер 20-річний Віталій Гнатишин.

Тернопільський міськрайонний суд погодився із позицією публічного обвинувача щодо доведеності вини двох тернополян в інкримінованих злочинах та призначив їм покарання у виді 10 років та 7 років позбавлення волі. Одному з обвинувачених інкриміновано групове хуліганство й нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть, а іншому – групове хуліганство із застосуванням зброї, її носіння без спецдозволу та погроза вбивством.
Нагадаємо, 20-річного хлопця та його друзів побили в ніч на 30 червня 2018 року біля нічного клубу “Алюр” у Тернополі. Через 9 днів після бійки, потерпілий помер у лікарні, не приходячи до свідомості. Правоохоронці затримали двох нападників, які нанесли того вечора тілесні ушкодження юнакам. Розслідуванням зібрано незаперечні докази їх вини.
Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у суді здійснювалось прокуратурою Тернопільської області, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Чотириста доларів вимагав поліцейський у жителя Тернопільщини

СБУ попередила замовне вбивство громадського активіста