111

Рішенням сесії Тернопільської міської ради до Тернопільської міської територіальної громади приєднано два населених пункти Зборівського району – це села Городище та Носівці Городищенської сільської ради.

Відтак, від сьогодні у склад Тернопільської міської територіальної громади входять 10 сільських населених пунктів з центром у місті Тернополі, зокрема: Курівці, Кобзарівка, Вертелка, Малашівці, Іванківці, Чернихів, Глядки, Плесківці, а відтепер і Городище та Носівці.

2 comments

 1. Даник Михайло

  І ШО ? Той Борис Машлянка, шеф-редактор цієї “ПРОВСЕ” – на цю Тему – “Приєднання / об’єднання ” більше Нам нічо’ НЕ ГОДЕН сказати ? І навіть того, що цей Процес, запущений ще від жовтня 2015-го на підставі ЗУ “Прол ДОБРОВІЛЬНЕ об’єднання ТЕРИТОРІАЛЬНИХ Громад” від 05.02.2015 р., що Я особисто ПРОСИВ його : Відкрийте ОКРЕМУ Рубрику “ОТГ і ГРОМАДИ”, щоб окремо висвітлювати усі НОВИНИ від того “добровільного” – так і не ЗРОЗУМІВ Чоловік ??! Чи Ми такі українці тупі, чи ЦЕ роблено навмисно – ХАЙ Сам Машлянка й “товче воду в ступі” щоб машлянка потекла, але – Хай хоч ОБ’ЯСНИТЬСЯ – на чиї шиші ІСНУЄ і “працює” на Кого ??


  1. Author
   Борис

   відкрийте у себе таку рубрику і ведіть. ми робимо як вважаємо за потрібне. маєте іншу думку – робіть. Вам ніхто не заважає

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.