Львівську обласну держадміністрацію очолив Максим Козицкий

Поділитися
ПРЕДСТАВЛЕННЯ ВІДБУЛОСЯ ДЛЯ ТЕЛЕКАРТИНКИ – СЕРЕД ПРОСТОГО ЛЮДУ, ШАХТАРІВ чЕРВОНОГРАДУ, ЯКІ МІСЯЦЯМИ НЕ ОТРИМУЮТЬ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ

Президент України Володимир Зеленський призначив керівником Львівської обласної держадміністрації Максима Козицького. Про це Зеленський повідомив під час відвідання шахти “Межирічанська” в місті Червоноград Львівської області.

“У нас всі області непрості. У нас є львів’янин Максим Козицький, закінчив багато різних вузів: і Львівський медичний університет, Києво-Могилянку, і університет імені Франка. Тобто людина досвідчена, професійна, шукали сильного менеджера. У нього 20 років менеджерського досвіду”, – заявив Зеленський.

Максим Козицький був лікарем-інтерном з хірургії у Львівському національному медуніверситеті імені Данила Галицького. Потім Козицький був лікарем-методистом Львівського обласного центру здоров’я.

З 2007 по 2010 рік новий голова ОДА був членом наглядової ради, а в 2010-2014 роках – заступник гендиректора з загальних питань ТОВ “Укрнафтогазінвест”. З 2014 по 2016 рік Козицький був заступником гендиректора ТОВ “Прикарпатська енергетична компанія”.
Нагадаємо 5 липня 2019 року Зеленський підписав указ про призначення керівником Львівської ОДА Маркіяна Мальського. Він адвокат, кандидат юридичних наук, голова західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger, автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей. Неофіційно його зняли через помилки в кадровій політиці. У грудні президент підписав указ про звільнення Мальського з цієї посади. Офіційною підставою для звільнення Мальського стала подана ним заява. Проте напередодні Зеленський заявляв, що прийняв рішення звільнити його, оскільки на чолі обласної адміністрації Мальський не продемонстрували жодних результатів”, ПОВІДОМЛЯЄ “Дзеркало тижня”

Сеча “Тернопільводоканалу” найдорожча в Західній Україні

У Тернополі відбудуться змагання на сноутюбах та лопатах