Олена Підгрушна здобула срібну медаль у суперспринті на Чемпіонаті Європи в білоруських Раубічах

Сьогодні тернопільські спортсмени у біатлоні приємно радують вболівальників. Спочатку Дмитро Підручний завоював бронзову медаль, а щойно капітан нашої жіночої збірної Олена Підгрушна виборола срібну медаль.

У клаліфікаційному забігу наша спорсменка була лише 23. Значно краще кваліфікувалась Валентина Семеренко. Валя була другою. Першою – білоруска Дінара Алімбєкова.

Наші спортсмени вийшли на старт у такій послідовності: Юлія Журавок двадцятою, Анастасія Меркушина -22, Віта Семеренко -29. Дар”я Блашко була 58 і тому не потрапила до фінальної тридцятки.

Результати фіналу жіночого суперспринту, що відбувся на Чемпіонаті Європи в білоруських Раубічах: