Стівен Кінг підписав контракт з українським студентом на екранізацію оповідання

Поділитися

19-річний український студент Валентин Лавренюк підписав з культовим письменником Стівеном Кінгом контракт, який дає йому право на екранізацію оповідання “Велотренажер”. Як повідомляє Yabl, договір був підписаний в рамках проекту Dollar Baby, за права на екранізацію українець заплатив всього один долар.

В рамках програми Dollar Baby Кінг ділиться правами на екранізацію своїх творів зі школярами та студентами всього за один долар. Права даються на рік і діють за умови, що короткометражний фільм не можна викладати в мережу або транслювати на телебаченні. Випускати стрічку в широкий прокат можна тільки після особистої згоди письменника.

В рік укладається від п’ять до 10 контрактів. “Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам так само, як колись її протягнули мені”, – коментує проект сам Кінг.

“Велотренажер” – розповідь про художника Річарда Сіфкіца, який хоче схуднути і їздить на тренажері в підвалі свого будинку в Нью-Йорку. Чим сильніше він худне, чим частіше його відвідують дивні видіння, повідомляє “Дзеркало тижня”.

Маячня з українцями з Китаю продовжується: літак сяде у Львові, а куди відвезуть пасажирів – невідомо

Літак з евакуйованими українцями з Китаю таки приземлиться у Львові: куди далі повезуть – невідомо