Які авто продавались в Україні та Тернопільській області найкраще?

Поділитися


За даними Аналітичного центру auto.ria  за минулий рік українці придбали 557 000+ авто з пробігом. При цьому, 4,19% продано в Тернопільській області — за цим показником регіон займає 10 місце в Україні.

У 2019-му авторинок України трохи виріс, в той час як доля нерозмитнених авто впала. Протягом року було продано 557 000+ авто з пробігом, майже 60 000 з яких виявились нерозмитненими. Для порівняння, за 2018 було продано 520 000+ вживаних автомобілів, з яких нерозмитненими були 102 500.

Втім, деякі речі лишаються незмінними. Як і рік тому, найзатребуваніший все ще Daewoo Lanos, а з 4 000+ проданих електрокарів найпопулярніша модель, як і раніше — Nissan Leaf. Улюбленими кольорами автомобілістів лишаються практичні сірий, білий та чорний.

Найактивнішими були мешканці Київської області — кожне шосте авто продано саме в цьому регіоні. В Тернополі й області продано більше 23 тисяч авто (10 місце серед регіонів). А найпасивніші жителі Луганщини (трохи більше 2 000 проданих автомобілів).

ТОП-5 найпопулярніших за продажами авто в Тернопільській області:
1) Daewoo Lanos
2) ВАЗ 2107
3) Volkswagen Passat B5
4) ВАЗ 2106
5) Renault Megane

Що стосується нових авто, то тут лідер теж незмінний. Як і рік тому, найчастіше у салонах запитують Kia Sportage. Хоча в регіонах картина може відрізнятись, що зумовлено наявністю в області автосалонів та представлених у них брендів.

В Тернополі найчастіше запитували в салонах про Kia Sportage, а ТОП-5 нових авто в області виглядає так:
1). Kia Sportage
2). Skoda Octavia
3). Fiat Tipo
4). Fiat Doblo
5). Ravon R2

Як і у випадку з уживаними авто, найактивніше до салонів дзвонили мешканці Києва і столичного регіону, а найрідше — жителі Луганської області.

Матеріал підготовлений Аналітичним центром AUTO.RIA на основі даних про пошуки, продажі та дзвінки 8 000 000+ користувачів.

В Україні підвищили тарифи на неякісну воду з крана, яку п’ють самогубці

Для молоді запустили безкоштовний курс лекцій про успішну кар’єру та працевлаштування