Мер Тернополя Сергій Надал закупив неліцензійні та недостовірні китайські експрес-тести?

Поділитися

19 березня піар-сторінка міського голови Тернополя Сергія Надала Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом повідомила, що мер купив пів сотні тестів від коронавірусу для себе і своїх посіпак. Решті 240 тисяч бидла, яке терпить останні 10 років забудову парків, вистачить півтори тисячі. Станом на 27 березня у Тернополі виявили лише 2 інфікованих коронавірусом.

За 8 днів світила тернопільської медицини, які нібито нас рятуються від вірусу, так і не спромглися визначити – працюють ці тести чи ні. А ось в Іспанії за кілька днів провірили і повернули китайцям їхній брак. Мер не повідомив, які це тести, звідки. За повідомленням іспанських ЗМІ ми можемо лише порівняти їх і побачити візуальну схожість.
Іспанія повертає китайському виробнику велику партію експрес-тестів для діагностування коронавірусу, оскільки вони виявилися ненадійними, передає El Pais. Тести від компанії-виробника Shengzhen Bioeasy Biotechnology вже відправлені назад, оскільки іспанські мікробіологи виявили їх ненадійність.
Зазначається, що перші 9 тисяч тестів із партії мали чутливість лише 30%, а потрібно принаймні 80%.

При цьому чотири мадридські лікарні, які вже почали використовувати першу партію закуплених тестів, виявили, що тести дають негативні результати у пацієнтів з діагностованим коронавірусом.

Посольство Китаю в Іспанії оприлюднило заяву, в якій зазначило, що Shengzhen Bioeasy Biotechnology не має ліцензії на продаж своєї продукції, та що компанія не входить до “списку класифікованих постачальників”, який Китай надав Іспанії.

Shenzhen Bioeasy Biotechnology заявила в п’ятницю, що замінить деякі набори для тестування. Вона зазначила, що неправильні результати можуть бути наслідком невдалого збору проб або неправильного використання наборів.

Фірма заявила, що провела недостатню комунікацію з клієнтами щодо того, як користуватися комплектами.
Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp 

У прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона діагностували коронавірус

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова носить на руці незадекларований швейцарський годинник Hublot, який орієнтовно коштує понад 300 тисяч гривень