В Україні зафіксована перша смерть від коронавірусу

Поділитися

В Україні від коронавіруса померла 71-річна мешканка Радомишля (Житомирська область). По поверненню із Польщі 1 березня жінка спочатку гостювала у родичів у Львові, а потім поїхала додому в Радомишль, де 12 березня була госпіталізована. Після цього на Житомирщині оголосили режим НС. Вранці 13 березня стан хворої погіршився, і було визначено як важкий.

“71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня було госпіталізовано з зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним”, – йдеться на офіційному каналі МОЗ України в Телеграмі.

Під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала.

Також про смерть жінки повідомила головний позаштатний інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська.

“На жаль, перший померлий від COVID19 …(Житомирська область)”, – написала Голубовська на сторінці у Фейсбуці.

Як зазначає МОЗ, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками. За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних – відповідно 0,3%; для 50-59-річних – 1,3%; для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.
Всього в Україні три підтверджених випадки зараження Covid-19. Першим інфікованим став житель Чернівців, який подорожував з дружиною в Італії. Ще два випадки виявили пізніше: у жінки пенсійного віку з Житомирської області і чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів, повідомляє “Дзеркало тижня”

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

До суду скерована справа шахрая, що кілька разів продав одну і ту ж ділянку землі над Тернопільським ставом

Біткоїн упав на 50% за два дні