Мій рідний Монастириський край на Тернопільщині став одним з епіцентрів масового зараження коронавірусом в Україні

Поділитися
Мій рідний Монастириський край на Тернопільщині став одним з епіцентрів масового зараження коронавірусом в Україні. Про стан справ щодня повідомляє на своїй сторінці керівник оперативного штабу Павло Дронь . Кількість хворих стрімко зростає, станом на сьогодні в районі підтверджено діагноз у 68 осіб, госпіталізовано 14 (4 – важкий стан, 10 – середній).
Монастириська райлікарня, як і більшість медзакладів країни, десятиліттями не мала достатнього фінансування і знаходиться в плачевному стані. Ускладнив ситуацію масовий наплив заробітчан без введення своєчасних обмежень щодо обсервації. Через дефіцит засобів захисту половина інфікованих в районі це медичні працівники. Лікарі працюють не жалкуючи себе, але бракує ліків, обладнання, пробірок для здачі тестів, всього.. Через нехватку рук припинилося лікування планових хворих.
Реакція влади на події, що розгортаються, є дуже заповільненою і часами неадекватною. Вражає також, що на урядовому порталі МОЗ України і досі висить інформація про наявність в райлікарні 5 апаратів ШВЛ, коли насправді є аж 1 (а другий тимчасово завезено з сусіднього району) https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/likarni-covid (На цьому прикладі оцініть масштаби безсовісної брехні, що подається в офіційній статистиці).
Значну допомогу лікарям надають місцеві волонтери та громадські активісти.Воістину на них тримається Україна. Посильно зреагували також деякі політичні партії. Спільними зусиллями, на пожертви громади і благодійників, закриваються найнеобхідніші потреби, люди навіть власноруч шиють захисні костюми. Але ресурсів вистачає на один-два дні.
Для благодійної допомоги
РЕКВІЗИТИ ЛІКАРНІ:
КНП «Монастириська ЦРЛ» код ЄДРПОУ 36338715
МФО банку 336677 в АТ КБ «Приватбанк»
у гривнях: р/р UA973366770000026008052554121
у доларах: р/р UA953366770000026005052539321
КАРТКА ПРИВАТБАНКУ ВОЛОНТЕРКИ

Марія Крайняк

: 5168 7554 5064 2240. Марія також давно і регулярно допомагає нашій армії.

Посилки з необхідним можна відправляти Новою Поштою до м.Монастириська відд.№1 на ім’я Марії Крайняк (моб. тел.: 0678493977)
___________________________________________________
Спілкуючись з своїм другом з с.Ковалівка я почула таку фразу: «ще 2 тижні тому ми думали, що Китай – це далеко». Будь ласка не будьте байдужі, думаючи, що Монастириська – це далеко.
Бережіть себе і хай береже вас Бог! Усім здоров’я і сил все це подолати.
Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp 

Мер Монастириська захворів на коронавірус

Україна на карантині: моніторинг суспільних настроїв